Чоловіка Повалій надрукували на обкладинці порно журналу

22 травня 2008, 16:33

Не лише у Таїсії Повалій є таланти, а й у її чоловіка-продюсера Ігоря Ліхути. Останній міг би, можливо, сколотити якісь статки на порнографічній кіноіндустрії. Проте амбіції Ліхути були не пов‘язані з цією сферою...

Так, у 1991-му році Ігор працював музикантом у нічному клубі польського міста Сопот. Там йому запропонували взяти участь у конкурсі стриптизерів "Містер еротики і танців".

Чоловік Повалій брав участь у конкурсі стриптизерів "Містер еротики і танців"

Ліхута довго не сумнівався. Хильнувши 100 грамів горілки на голодний шлунок, під пісню групи "Boney M" він влаштував ціле шоу.


Розігрітий горілкою і увагою жіночого журі Ліхута зірвав зі стіни лампу, яка під час танцю спалахнула у нього між ногами. При цьому присутні на стриптизі глядачі думали, що це поставлений номер.

Ліхута пам'ятає, як у нього між ногами спалахнула лампа

Після танцю на барній стійці чоловіку Таїсії Повалій присудили друге місце. В результаті Ліхута, як пише "Комсомольська правда в Україні", з'явився на обкладинці порножурналу й отримав пропозицію знятися у порнофільмі за 3000 доларів.

Щоправда, на фото у журналі Ігор і зупинився. Причому про цей епізод свого життя Ліхута згадує із задоволенням.

Ліхута отримав пропозицію знятися у порнофільмі

Він з гордістю розповідає, що у конкурсі брали участь 17 поляків, а він один представляв СРСР. Та й віце-містером він став тільки тому, що перше місце віддали учаснику-сину голови журі.

Фото Дмитра Амідова, фото "Комсомольської правди в Україні" та фото www.nasheradio.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів