Онук Кучми змішував алкоголь, а Франчук лишила людину за бортом

11 червня 2008, 15:29
Галеристка Тетяна Франчук має у Сімферополі салон краси, а вдома цілу виставку з двохсот парфумів.

Дружина екс-зятя Леоніда Кучми зізналася, що сам екс-президент її любить й іноді підморгує.

"Востаннє бачилися на концерті Рікі Мартіна в Монако. Леонід Данилович любить мене, часто підморгує. Пінчук, як побачить десь, теж моргає. Запрошує до свого арт-центру на виставки", - розповідає в інтерв‘ю "Газеті по-українськи" одна з представників столичного бомонду.

Попри те що, Тетяна вийшла заміж за екса дочки Кучми, напруження у стосунках із Леонідом Даниловичем у неї немає. Мало того, Франчук вміє йому догодити. Якось на день народження подарувала йому лева, кришталевого.


Кучма любить підморгувати дружині свого колишнього зятя, Тетяні Франчук

"Леонід Данилович по гороскопу лев. Статую лева купила у Брюселі за 1000 доларів. Подарунок йому сподобався найбільше, хвалив", - пишається Тетяна.

Натомість у колишнього зятя Кучми, бізнесмена Ігоря Франчука від екс-президента є мангал, компас і "ще, мабуть, щось зі зброї".

"Ігор її колекціонує. Вдома маємо окрему кімнату під його колекцію. Я не люблю те, що ріже чи стріляє. Ще Ігор збирає сувенірні кораблі", - морщить носа чорнява тусовщиця.

Сама ж Франчук, а колись Лапіна, має у своєму домашньому арсеналі купу парфумів.

"Маю 200 флаконів парфумів. Тримаю у спальні, ванній. Останній запах - духи "Красная Москва" по приколу подарував художник Ілля Чичкан. Вони в ексклюзивній бутилці, ковпачок у вигляді кремлівської башти. Найдорожчі - "Chanel" купила у Франції. Це лімітований запах, якого немає у бутиках. Коштують 500 євро", - похвасталася подруга Влади Литовченко.

У галеристки Тані Франчук вдома 200 флаконів парфумів: і "Красная Москва", і "Chanel" за півтисячі євро

Що ж до дітей, то у подружжя Франчуків їх троє: спільні 9-річній Сашко і 7-річний Ярослав , а також син від попереднього шлюбу Ігоря Франчука на президентській дочці 17-річний Роман. Тетяна Франчук додає, що хлопець схожий на свого діда.

"Рома вчиться у коледжі у Лондоні. У Києві має дєвочку зі звичайної сім'ї, після навчання збирається повернутися", - розкриває маленькі сімейні таємниці галеристка.

А коли мама Романа, Олена готувалася до весілля із Віктором Пінчуком, то хлопця, за словами Тетяни, вони з Ігорем забрали до себе. Їздили разом на відпочинок.

"Він як був малий, у кафе в Арабських Еміратах із бару витяг усі алкогольні напої і позмішував їх. Ігор страшенно нервував, бо напої були дорогі, мусив заплатити", - згадує Франчук.

Син Ігоря та Олени Франчук, Рома вчиться у Лондоні, а "у Києві має дєвочку зі звичайної сім'ї"

Розповіла гламурна жіночка і про те, з ким її пасинок святкує свій день народження.

"Ігор їде до Олени та Віктора, а я ні, бо це недоцільно. Чоловіка я не ревную. Наступного дня забираємо Рому до себе. Запрошуємо гостей або йдемо у ресторан", - переказує вона традиційну процедуру.

"На 16-річчя Ігор подарував синові телефон "Vertu". А цього року виписав чек", - постукує нігтями по спинці дерев'яного стільця Таня.

А ще Франчук розповіла маленьку історію про жорстокість - її власну та боксера Віталія Кличка. Тетяна каже, їхня сім‘я зі спортсменом дружить:

Тетяна Франчук запенвяє, що чоловіка до його колишньої Олени Франчук, не ревнує

"Запросили його в Ялту на катері кататися. Заплили далеко в море. Раптом підпливають двоє дівчат у ластах. Одна витягає диктофон у целофановому пакеті - хоче взяти у Віталіка інтерв'ю. Він відмовив. Дівчина почала проситися на катер. Ми не взяли. Кличко спокійний і врівноважений, але амбіції в нього є".

Так і залишили людей за бортом Франчуки з Кличком. Ще один спосіб боротьби із папарацці.

Фото Артема Жавроцького, Євгена Южного, фото прес-служби Леоніда Кучми, а також фото з сайту "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів