Відверті фотографії голої Тимошенко у намисті

18 червня 2008, 16:42

Оскільки найчастіше прем‘єр Юлія Тимошенко застібнута на усі ґудзики, народу лишається лише фантазувати на тему справжніх форм леді Ю.

Луганський скульптор Микола Шматько пішов далі. Він насмілився втілити свої фантазії у мармурі й витесав голу Юлію Володимирівну.

"Я назвав цю скульптуру "Українська Аврора" - вона поєднає у собі боротьбу, силу і красу", - пояснює скульптор, пише "Обком".

Щоправда, обличчя мармурової Тимошенко не дуже нагадує оригінал. Тож Шматько наділив "Аврору" косою-бубликом й ініціалами "Ю. Т." на застібці намиста - низки мармурових перлів.

На питання, чи відповідає статура прем'єрки її мармуровому відображенню, скульптор відповів, що художник має тут право імпровізувати.

Тим більше що з часом твір мистецтва придбає самодостатнє значення, і нікого вже не буде цікавити анатомічний склад прототипу.

"Мені здається, що кожен художник - поет, скульптор, письменник, - вони намагаються відбити свій час і героїв, що втілюють у життя свої наміри", - поділився міркуваннями скульптор.

"Я вирішив, що я піду по двох напрямках: вкажу, що Юлія Тимошенко - непроста особа, вона втілює боротьбу, і одночасно підкреслю, що вона і є Україна, справжня Україна, українська жінка", - сказав Шматько.

Свою нову роботу скульптор оцінює в 500 000 доларів США. Він вважає, що Тимошенко варто б викупити у нього скульптуру і виставити її в одному з кращих музеїв України.

Фото "Обкома" та з офіційного сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів