Підопічна Нікітіна ледь не зґвалтувала зайця

3 липня 2008, 11:51

Продюсер Юрій Нікітін знову знайшов привід нагадати про свою протеже Дар'ю Астаф'єву та групу "NikitA", знявши відео на пісню "Зайчик". А сама дівчина, вирішила розповісти всьому світу, де саме вона полюбляє займатися сексом.

Але все по порядку. Ні для кого не буде несподіванкою, що кліп груп а-ля "співаючі труси", не обійшовся без стилістики журналу "Playboy", в якому так любить зніматися Даша. До речі, саме засновнику цього видання дівчата присвятили свою пісню.

Даша та Юля приміряли образ жінок-вамп

Спеціально для відео, в магазині для дитячих товарів придбали іграшкових зайців. Хто б міг подумати, що іграшки для малят будуть начеплені на білизну "співачок".


"Весь кліп - немов рольова гра. Дівчата у ній м'які і пухнасті і, разом з тим можуть "надавати" будь-якому зайчику. Перший образ Даші та Юлі - грайливий і наївний. Його фішка - це трусики під строгими плащами від марки EF Євгенія Фененка", - розповідає стиліст Юрій Жуков.

Заради слави іграшкових зайців і не туди начепиш

"Я окремо купував іграшкових зайців, щоб потім нашити їх на прозорі білі трусики, - додав він.

"А другий образ - жорсткий, у стилістиці фотографа Гельмута Ньютона. На Даші і Юлі - сукні з декольте на грудях і на попах. Вийшли сексуальні кішки", - додав він.

Партнерка Дар'ї по цеху Юлія Кавтарадзе розповіла, що під час зйомок вони з Астаф'євою " постійно дуріли і мимоволі вносили свої зміни в сюжет".


"Я придумала сцену, у якій ми зв'язали й відлупцювали нашого зайчика. Далі було гірше для режисера, але краще для виконавця ролі зайчика. Деякі сцени в кліп не ввійдуть, оскільки носять відверто сексуальний характер", - розповіла Юлія.

Все ж таки зайцю втікти не вдалося. Що було далі, залишилось таємницею

Може, й добре, що не всі фантазії дівчат потраплять на телеекрани. Як зізналась сама Астаф'єва, уява у неї багата.

Як виявилось, вона полюбляє зайти до секс-шопу і "побалувати себе чимось цікавеньким". Ще вона полюбляє купувати костюми для рольових ігор.

Не утаїла вона і подробиці свого особистого життя, розповівши, що зараз зустрічається з хлопцем.

На питання, як часто вона займається сексом, Дар'я відповіла: "Коли є бажання і можливість. Хоча бажання виникає частіше, ніж можливість, тому доводиться шукати її в несподіваних місцях. Під водою, і на даху будинку".

Фото прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів