Седокова вперше розповіла, чому пішла від Белькевича

4 липня 2008, 18:39
Співачка Аня Седокова вперше після розлучення з футболістом Валентином Белькевичем розповіла про подробиці їхнього життя та розставання.

"Ми ("ВІА Гра") мали вперше отримати премію, найбільшу і найпершу. Я роблю тест на вагітність і розумію, що дві смужки. У мене був вибір - вбити маленьку людину чи не вбити. Я зробила вибір", - розповіла Седокова, в якої після цього народилась дочка Аліна.

Тоді співачку підтримував її чоловік Белькевич, з яким вони познайомилися у салоні краси, а через кілька місяців вже зіграли весілля.

Чи могли молодята подумати тоді, що розійдуться?

Аня розповіла, що тоді багато хто з підозрою ставився до цієї події.

"Я виходила заміж, але мені багато хто говорив: "Що ти робиш?" Ну не може людина, яка принесла тобі контракт (шлюбний), тебе любити", - розповіла вона.


"Я вже була вагітна, на третьому місяці, і я кажу йому: "Що це?", а він каже: "Шлюбний контракт". Я читаю цей контракт, а там написано, що я ні на що не маю права", - поділилась спогадами Седокова у програмі "Російські сенсації" на НТВ.

Журналісти програми стверджують, що родина почала руйнуватися після того, як Седокова "зіграла з шоуменом Малаховим у любов" у прямому ефірі.

Хоча за іншою інформацією, розлад в родині пішов ще до співпраці Ані з Андрієм. За словами журналістів програми, саме у відповідь на витівки дружини Белькевич "завів собі громадянську дружину".

Чи дійсно Малахов став яблуком розбрату у сім'ї Седокової?

"Я дізналась про зраду і пішла", - розповіла Седокова.

Тепер її серце відкрите. Але сама Аня каже, що поки нікуди не поспішає. "Я навіть не боюся сідати на кут (столу). Я кажу: "Ні. Дякую. Ми там вже були". Але це не означає, що я стала феміністкою чи лесбіянкою", - додала вона.

Однак вже у четвер у своєму блозі Седокова поділилась, що отримала запрошення від "її сексуального друга на прем'єру вистави з Ягудіним, де той грає Путіна в театрі сатири".

Що саме мала на увазі Аня, коли говорила про "сексуального друга", а тим більше, про кого саме йшлося - поки не відомо.

Також у програмі "Російські сенсації" Седокова розповіла, що ще перед початком кар'єри в гурті "ВІА Гра", вона попрацювала кілька місяців у стриптиз-клубі "моделькою". "Але мені не сподобалось, бо приходиш, а на тебе дивляться, як на м'ясо: там яловичина, стегна", - пожалілась співачка.

Та схоже, завдяки цьому клубу вона навчилась танцювати, та ще й так, що один з продюсерів Кайлі Міноуг звернув на неї увагу і запросив на закриту after-party концерту австралійської співачки.

Як повідомила прес-служба Седокової, на вечірці "продюсер зробив Ані ділову пропозицію, від якої просто гріх відмовитись". Що саме пропонував продюсер, на жаль, не відомо.

Фото з блогу Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів