Вінницька захопилася археологією, а її втягнули у вбивство політика

24 липня 2008, 11:52

Екс-"ВІА-Гра" Олена Вінницька вирішила допомогти археологам, а заразом й екологам. Окрім того, таланти співачки були настільки красномовними, що її запросили взяти участь у вбивстві політика.

По-перше, днями Олена зустрілася з журналістами на території табору Північної експедиції НАН України у селі Ходосівка Київської області.

Саме там, можна сказати, на полі бою Вінницька намагалася привернути увагу громадськості і чиновників до проблем екології й історичної спадщини, до всього, що відбувається.


Олена Вінницька взялася за порятунок екології та історичної спадщини

"Зокрема, відбувається тут, де вже з 2003 року не припиняються історичні дослідження. Про це ніхто не говорить, цього ніхто не знімає, про це ніхто не пише", - розпачливо казала артистка.

"З минулого року проблема екології дуже різко увійшла в моє життя, і тепер моя увага до неї все зростає", - пояснила Вінницька свою зацікавленість проблемою.

Причому люди знаючі, зокрема керівник експедиції поділився з журналістами: "Я був приємно вражений рівнем історичної поінформованості Олени, а ще більше її непідробленим інтересом до справи".

Кажуть, екс-"ВІА-Гра" майже історичний монстр у сенсі поінформованості у питанні

Ще б пак. Вінницька навіть лопату у руки взяла - аби пошарудіти у землі на предмет матеріальних слідів Київської Русі. Причому, як пише "Пік України", під лопату співачці ніхто навмисне знахідки не підкладав.

Є дівчата з веслами, а є - з лопатами

Але новачкам щастить - і Олені скоро підвернувся фрагмент кераміки, частинка посуду, з якого їли наші давні предки. Це була перша в житті поп-рокерші її археологічна знахідка.

А потім Вінницька і члени експедиції напоїли журналістів. Медом, звареним за давнім рецептом. За медом-розмовами Олена й поділилася з присутніми своїми планами на майбутнє.

Перша у житті археологічна знахідка

В руках Вінницької - стародавнє кресало

Виявляється, Ялтинська кіностудія запропонувала Вінницькій головну роль у 4-серійному детективному телефільмі під робочою назвою "Випадковий запис", пише "Сегодня". Причому, затвердили Олену на роль без проб - лише на основі її відеокліпів.

"Це детектив, зав'язаний на політиці. Мені потрібно буде зіграти дівчину, яка працює адміністратором у дуже відомого кримського політика. В Ялту ж приїжджає попірнати хлопець-аквалангіст, з яким вони знайомляться і закохуються одне в одного", - трохи розкриває сюжет співачка.

"Спокій зникає після того, як вбивають політика", - додає вона.

За словами Вінницької, роль їй випала неоднозначна, і більшу частину фільму глядач не буде здогадуватися, чиїх рук "мокра" справа. Проте, як обіцяє екс-"ВІА-Гра", наприкінці фільму стане зрозуміло, що її героїня - досить підступна жіночка.

А ще Олену вплутали у кіно "мокруху"

Тож Олену чекають погоні, підводні зйомки, стрілянина. За її словами, з більшістю задач вона спробує справитися сама, але особливо небезпечні трюки, якщо такі будуть, залишить дублерці.

За планом робота над картиною почнуться у березні наступного року, і зйомки пройдуть у Криму, у Ялті.

"Тому я зможу і під час зйомок продовжувати свою діяльність щодо збереження природи Криму", - радіє Вінницька.

До слова, екс-"ВІА-Гра" навіть у свою музику планує вплести екологічні мотиви.

"Я не буду записувати екологічні альбоми, але думаю, що записати екологічний гімн мені цілком під силу", - каже вона. До слова, реліз нового альбому Олени заплановано на осінь.

Вінницька заспіває екологічний гімн

Та й своїх колег по естраді Вінницька планує залучити до справи збереження навколишнього середовища.

"Я упевнена, що якщо все добре організувати, до мене приєднається маса артистів, і ми зробимо якусь велику акцію в Україні. Просто цим потрібно займатися, а без підтримки держави це не можливо", - підсумувала Олена.

Фото "Пік України" та фото з сайту http://homyak.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів