Січкар і Ващук: "Іноді ми пустуємо з одягом із секс-шопа"

31 липня 2008, 17:47
Футбольно-рестораторське подружжя Ващук-Січкар ніколи не були нудними людьми. Інакше б, напевно, не запрошували пару на таку величезну кількість заходів.

Однак тепер Маргарита і Влад розповіли, як іноді вони розважаються та пустують вдома. Виявляється, в їхньому арсеналі улюблених ігор є місце й забавкам з секс-шопа.

"Ми любимо посміятися - сміх допомагає розрядити будь-яку ситуацію. Влад, до речі, великий майстер дружніх розіграшів. Іноді ми пустуємо з одягом із секс-шопа", - розповідає в коментарях журналу "Публичные люди" Рита Січкар.


"Нещодавно на день народження мені подарували костюмчик медсестри - такий садо-мазо, то ми реготали до сліз. Тепер Влад чекає, коли я схудну і зможу в ньому покрасуватися", - зізнається руденька рестораторка.

За її словами, їхня пара взагалі любить перевдягання....

"У нас є такий фартух з генеральськими погонами і написом: "Командувати парадом буду я". А під фартухом вгадайте що - гумовий чоловічий..," - розкриває секрети інтимного домашнього гардеробу сам Ващук.

Проте у більш банальні ігри кшталту картярських вони також люблять зіграти.

"Ще ми любимо грати в карти - хто програє, надягає кульок на голову і сидить у ньому всю наступну гру. Усі, природно, над ним потішаються", - розповідає про ще одну січену забавку Владислав.

Ну і в "дурня" на бажання Січкар-Ващук теж часто грають.

Фото журналу "Публичные люди" і фото http://www.svitske.tv/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів