Козловський видерся на стіну і намагається розслабити спорстменів

14 серпня 2008, 14:33
Хто де, а Віталій Козловський - на "Китайській стіні", та ще й з прапором у руках. Співак полетів до Пекіну у складі української групи підтримки спортсменів на XXIX Олімпійських іграх.

Проте підтримка у Віталіка - слабенька виявляється. Поки що жодного золота - лише чотири бронзи і 37-ме місце України у загальному заліку.

Та в принципі Козловський зразу сказав, що мало чим може допомогти....

"Я розумію, що можу підтримати спортсменів тільки морально, а також можу допомогти їм відпочити, співаючи пісні, тому я готовий співаки 24 години на добу!" - розповів Віталік.


Лишається сподіватися, що у Пекіні серед вітчизняних спортсменів більшість виявиться хоча б не фанатами Козловського, а просто толерантними до його творчості. Адже, погодьтеся, 24 години на добу чути співи артиста, якого на дух не переносиш, - справжні тортури.

До слова, Віталік свою турботу про українських спортсменів виявляє активно.

"Я вирішив подарувати олімпійцям диск з музикою для розрядки і розгрузки. 1 000 дисків стануть сюрпризом, адже спортсменам їх рознесуть по кімнатах під час сніданку", - повідомив скромний Козловський.

Та ж Віталік переслідує благі наміри - хоче надихнути українців на завоювання золотих медалей.

Кумир дівчат-підлітків, Віталік у Китаї намагається відвідувати всі змагання, в яких беруть участь українські спортсмени.

А також не забуває про екскурсії. Але й на "Китайській стіні" Козловський опинився не один, а з прапором України, бо його він з собою носить всюди.

За матеріалами прес-служби Віталія Козловського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів