Ані Лорак: Весілля з Муратом бути не може. У цьому грудні

10 жовтня 2008, 16:37

Співачка Ані Лорак відрізняється сталевою витримкою. За останні роки зірці, певно, вже всі вуха прогуділи запитаннями про її майбутнє весілля із гарненьким турком.

Нормальну б людину вже б тіпало від такої кількості пліток та розпитувань про особисте. Але ні, Кароліну цим не проб‘єш. Вона не втомлюється спростовувати табуни чуток.

От і зараз співачка заявила однозначно: весілля не буде - принаймні поки що...

"Весілля у цьому грудні бути не може, тому що для мене це дуже важлива подія у житті", - сказала вона у коментарях "Сегодня".


Весілля для Лорак - річ дуже важлива

Як каже срібна призерка "Євробачення-2008", вони Муратом тому і не поспішають, бо вона хоче пройти весь процес підготовки до весілля з коханим від початку до кінця. А варіант коли Мурат перейматиметься приготуваннями до весілля, а Ані в цей час буде на гастролях їй не підходить.

"Сподіваюся, наступного року ми обов'язково одружимося", - додає Кароліна.

Що ж до поїздки у Париж на день народження Ані Лорак, то, за словами Кароліни, Мурат повторної пропозиції там не робив.

Ані сподівається, що наступного року Мурат візьме її за жінку

"Насправді, робити мені пропозицію цього разу Мурату не було жодного сенсу. Оскільки руку і серце він запропонував мені давно, ще коли ми вперше були у Парижі, тобто на 27-річчя", - пояснила вона.

"Тоді ж він мені подарував те саме заповітне колечко, яке свідчить про наші заручини. І я вже давно сказала йому: "Так". Відтоді він подарував мені не одну коштовність, як, наприклад, каблучку з діамантом цього разу", - додала Лорак.

Ну а після одруження, як пише видання, Кароліна візьметься за поповнення у сімействі...

Кароліна вже думає про дітей?

Фото "Сегодня" та з сайту www.love-is.org.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів