Лорак розповіла Стасу П'єсі про секс із Муратом та мрії-фантазії

30 жовтня 2008, 14:53
Друге місце цьогорічного "Євробачення" Ані Лорак нині на розрив. І в Дубаї її кличуть, і у Греції знімають, і в Москві допитують.

Так, нещодавно Кароліна стала героїнею телешоу "Cosmopolitan" на російському каналі "ТНТ".

У ході бліц-інтерв‘ю і детальних розпитувань, артистка розповіла співаку-телеведучому Стасу П‘єсі про секс із Муратом і плани щодо дітей.

Так, на питання російського співака, онука Едіти П‘єхи, чи думає Ані та її бойфренд-турок про дітей, вона відповіла ствердно: "Звичайно".

Ані вже думає про маленьких Лорак

А от про те, на коли призначене поповнення у сімействі Кароліни, вона відповідала так: "Як тільки я знайду вільний день у нашому графіку..."


Така репліка української зірки викликала регіт у П‘єхи та його напарниці-телеведучої з "ДОМ2" Вікторії Боні. І на запитання "То у вас не буває сексу?" Кароліна вже виправдовувалась:

"Ні, ми все-таки знаходимо час... Я вам скажу... Ми практикуємося, звісно..."

Зрозуміло, ці слова Лорак викликали наступне питання у телеведучих російського шток-шоу: "А як часто практикуєтеся?"

Ані Лорак попросили розповісти, як часто вона практикується у сексі з її бойфрендом Муратом

"Тобто сказати, скільки на місяць, на тиждень..? Достатньо... Я думаю, достатньо... Я, звісно ж, хочу, щоб настав той день..," - не договорила Ані, яку перебив П‘єха. Тепер вже співачку питали, що було б вершиною для її з Муратом стосунків, для їхньої "практики".

"Ну звісно ж, дитина! Звісно ж, мені хочеться відбутися у ролі матері, як будь-якій жінці", - демонстративно розводить руками Лорак.

Окрім того, під час бесіди із російськими шоуменами Ані довелося запевнити Росію, що з Муратом вона зійшлася не через його гроші.

Кароліна зізналася, про що мріє

"Юрій Фальоса сказав в одному своєму інтерв‘ю, що ти вийшла за свого теперішнього чоловіка Мурата винятково через гроші", - видав у лоба П‘єха, згадуючи попереднього продюсера Кароліни.

"Ну по-перше, це повна нісенітниця, це не слова Юри, бо я Юру добре знаю. Єдина причина, з якої ми разом, це кохання. Бо саме це почуття пов‘язало нас разом. І Мурат покинув усе - кар‘єру, країну, сім‘ю, приїхав в Україну і починав з нуля, абсолютно", - захопилася розповіддю про прекрасну історію любові сучасна Роксолана.

Однак, судячи з коментарів Боні та П‘єхи, Кароліні ніхто особливо не повірив. А надто у те, що Мурат отак от приїхав і з бухти-барахти "забацав" власний ресторанний бізнес.

Ані запевняє, що з Муратом тепер не за гроші

Окрім того, протягом інтерв‘ю, Лорак все намагалася переконати Стаса П‘єху, що він точно не знає, який Філіп Кіркоров чудовий-пречудовий, і взагалі справжній Друг.

На довершення назвала Ксенію Собчак "очень смышленой девушкой", а країною, у якій наступного року проходитиме "Євробачення", Ані Лорак оголосила Москву.

А ще стало відомо, що не так давно Ані Лорак купила собі "Mercedes" S 500 amg за 170 тисяч євро.

За матеріалами відеозаписів "Cosmopolitan", "ТНТ"

Фото Дмитра Амідова, прес-служби Ані Лорак, "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів