Даша Астаф‘єва гостювала у гарячих литовських хлопців

4 листопада 2008, 11:33

Жінка, яку частіше бачать роздягненою, ніж одягненою, зрадила собі. Солістка підшефного Юрію Нікітіну дуету "NikitА" Даша Астаф‘єва забула роздягтися.

Так не пощастило литовцям. Саме з Литви нещодавно повернулася красуня, яка співає у душі так, що смішить сусідів.

У литовському Вільнюсі Астаф‘єва презентувала перший номер литовського журналу "Playboy". Причому, за словами української модельки, литовський глянець її чимало здивував - найбільше його обкладинка.

Астаф‘єва злітала до литовського видавця глянцю

"Дівчина-plaуmate навіть не роздяглася! А надто й натяку на еротику у фотосесії не було. Це найскромніший номер Playboy, який я коли-небудь бачила", - охала Даша.


Власне, нагадаємо, самій співочій протеже Нікітіна теж роздягатися поки ніяк не можна.

У Литві нашу Дашу вразила відсутність еротики

А на литовській вечірці зібралися дівчата-plaуmate з п'яти країн, у тому числі Україна. Гулянка затяглася до пізньої ночі.

Тож наша Даша встигла не тільки повеселитися, а й отримати запрошення на зйомки від деяких фотографів та журналів прибалтійської країни.

Саме перебування у Литві затяглося для Астаф‘євої на три дні. Чорнявка встигла погуляти старим містом, де співіснують замки й хмарочоси, а також знялася у кількох передачах.

Однією з них стало литовське "LeBronius Show". Тамтешній телеведучий під сценічним псевдонімом LeBronius відомий своїми скандальними шоу, на яких часто висміює і підколює гостей-знаменитостей.

"Я приїхала на інтерв'ю заздалегідь і побачила, як він під'їхав до телестудії. У прекрасному костюмі, імпозантний, мені до смаку... А потім вдяг цю перуку, окуляри і приліпив собі вуса", - згадує Даша.

"Наприкінці програми він вимовив: "Не розумію, що ти, така гарна, робиш поруч із останнім лохом", - переказала слова телеведучого Астаф‘єва, не уточнивши кого саме мав на увазі шоумен.

В цілому телеведучий українській "міс бюст" видався іронічним і цікавим, особливо без маски свого персонажа.

"...що ти, така гарна, робиш поруч із останнім лохом"

А після свого повернення в Україну Астаф‘єва разом зі своєю колегою по дуету, Юлею Кавтарадзе, продовжила готуватися до випуску першого альбому.

За матеріалами Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів