Даша Астаф‘єва гостювала у гарячих литовських хлопців

Вівторок, 4 листопада 2008, 11:33

Жінка, яку частіше бачать роздягненою, ніж одягненою, зрадила собі. Солістка підшефного Юрію Нікітіну дуету "NikitА" Даша Астаф‘єва забула роздягтися.

Так не пощастило литовцям. Саме з Литви нещодавно повернулася красуня, яка співає у душі так, що смішить сусідів.

У литовському Вільнюсі Астаф‘єва презентувала перший номер литовського журналу "Playboy". Причому, за словами української модельки, литовський глянець її чимало здивував - найбільше його обкладинка.

Астаф‘єва злітала до литовського видавця глянцю 

"Дівчина-plaуmate навіть не роздяглася! А надто й натяку на еротику у фотосесії не було. Це найскромніший номер Playboy, який я коли-небудь бачила", - охала Даша.

Власне, нагадаємо, самій співочій протеже Нікітіна теж роздягатися поки ніяк не можна.

 У Литві нашу Дашу вразила відсутність еротики

А на литовській вечірці зібралися дівчата-plaуmate з п'яти країн, у тому числі Україна. Гулянка затяглася до пізньої ночі.

Тож наша Даша встигла не тільки повеселитися, а й отримати запрошення на зйомки від деяких фотографів та журналів прибалтійської країни.

Саме перебування у Литві затяглося для Астаф‘євої на три дні. Чорнявка встигла погуляти старим містом, де співіснують замки й хмарочоси, а також знялася у кількох передачах.

 

Однією з них стало литовське "LeBronius Show". Тамтешній телеведучий під сценічним псевдонімом LeBronius відомий своїми скандальними шоу, на яких часто висміює і підколює гостей-знаменитостей.

"Я приїхала на інтерв'ю заздалегідь і побачила, як він під'їхав до телестудії. У прекрасному костюмі, імпозантний, мені до смаку... А потім вдяг цю перуку, окуляри і приліпив собі вуса", - згадує Даша.

 

"Наприкінці програми він вимовив: "Не розумію, що ти, така гарна, робиш поруч із останнім лохом", - переказала слова телеведучого Астаф‘єва, не уточнивши кого саме мав на увазі шоумен.

В цілому телеведучий українській "міс бюст" видався іронічним і цікавим, особливо без маски свого персонажа.

 "...що ти, така гарна, робиш поруч із останнім лохом"

А після свого повернення в Україну Астаф‘єва разом зі своєю колегою по дуету, Юлею Кавтарадзе, продовжила готуватися до випуску першого альбому.

За матеріалами Mamamusic


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів