Пономарьов усиновлювати не хоче: якщо Бог дає своє, навіщо брати чуже

12 листопада 2008, 17:03
Після розлучення світської пари Наталії Окунської та Сергія Власенка, а також подружжя Франчуків, чисельність багатодітних батьків-тусовщиків зменшилася. Серед тих, хто лишився, - співак Олександр Пономарьов.

Останній вже має трьох дітей і ще б не проти "народити". А от прагненням подарувати родинне тепло дитинці з дитячого будинку - не палає.

"В принципі, у мене вже є прийомна дочка. Зоя - не рідна моя дитина (дочка Олени Мозгової), але я її дуже люблю і намагаюся бути гарним батьком", - сказав Сашко в інтерв‘ю "Бліку".

"Брати дітей з дитячого будинку ми не збираємося з простої причини - якщо Бог дає своїх, навіщо брати чуже", - додає Пономарьов, відповідаючи на питання, чи не хотів би він із дружиною вчинити, як заморські Бред Пітт й Анджеліна Джолі.

При цьому Олександр завірив: "Звичайно, я ще хочу дітей! Адже це велика радість у житті кожної людини!"


На питання ж журналіста, що ж Пономарьову зараз заважає зробити ще одну дитинку, чи не криза, він уточнив: "Не у кризі справа!"

А потім одразу додав: "Та, в принципі, нічого не заважає".

"Ми з Вікторією про це не раз думали. Просто після народження одного малюка має пройти якийсь час, щоб організм матері прийшов у тонус і готовий був виносити ще одного здоровенького здорованя", - засміявся Олександр.

Причому, на його думку, у щасливій родині чим більше дітей, тим краще.

"Головне, щоб батьки мали економічну можливість не тільки народити, але й виховати, підняти у матеріальному плані: взути, одягти, вивчити своїх дітей! Адже це наше майбутнє!" - натхненно зауважив Пономарьов.

Він також заперечив чутки про вагітність своєї нинішньої дружини Вікторії, але на майбутнє запевнив: "Я буду радий у будь-якому випадку: як ще одному хлопчикові, так і дівчинці! Неважливо, якої статі буде дитина! Як Бог дасть!"

Нагадаємо, від першого шлюбу Олександр Пономарьов має двох дочок - рідну Женю (10 років) та прийомну Зою (14 років). А у лютому 2007-го у нього з'явився син Олександр від другої жінки - Кусі.

Фото прес-служби Пономарьова з сайту "Українська правда. Життя", фото з офіційного сайту Олександра Пономарьова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів