Черновецький може дозволити собі багато чого, а йому дарують любов

13 січня 2009, 17:11
Мер Києва Леонід Черновецький любить не лише розповідати історії про те, як його теща у Грузії хабарі за нього давала, а й вигадувати для журналістів "ребуси".

Столичний голова повернувся з двотижневої відпустки порожевілим. "Воріт його білосніжної сорочки вигідно підкреслював свіжий заморський рум'янець", - пише "Комсомольська правда в Україні".

У понеділок, піднімаючись разом із "Українською правдою. Київ" у ліфті будинку Антимонопольного комітету України, мер зітхав і зізнавався:

"Щось так спати хочеться. День якийсь такий сьогодні..." А потім раз у раз намагався послабити вузол своєї краватки у білий великий горошок.

Черновецький за два тижні порожевів

Що ж до своїх курортних походеньок, то Черновецький вирішив явно попартизанити. Де саме відпочив мер, він так і не зізнався.


"Океан дуже красивий. Але Україна в тисячу, у мільйон разів гарніша. Це правда", - лишень сказав він.

Про який саме курорт йде мова, із трьох слів не вгадати. А тому Черновецький запропонував "зіграти".

"Я вам передам фотографії, і ви самі визначите країну", - висунув свої умови "шалунішка" Леонід Михайлович.

Мер відпочив і погрався з журналістами у партизана

Правда, відзначив, що йдеться про дрібні острівні держави з населенням близько десяти тисяч чоловік. А щоб легше було справитися із завданням, Черновецкий дав кілька підказок.

Тож відомо одне: відпочивав він десь на островах Атлантичного океану, куди нога градоначальника ще не ступала. І відрізнявся цей відпочинок із дружиною Аліною Айвазовою й онуками невибагливістю.

"Це був скромний відпочинок. Я поводжуся помірковано, хоча можу дозволити собі багато речей", - зауважив поміркований Черновецький.

Черновецький завірив, що відпочивав скромно і помірковано

До речі, за словами оператора одного з київських туристичних агентств, зараз великою популярністю користуються острови Домініканської республіки (це дві третини острова Гаїті). Хоча, можливо, йдеться про Канарські острови або Мадейру. На останній острів, розташований на південь від Португалії, розробляють і VIP-тури.

А ще мер поділився тим, що Дід Мороз поклав йому під ялинку: "Любов моєї дружини, дітей і онуків. І подаруночки такі дрібні. Онучка намалювала гори Карпати. Я поставив її малюнок поруч з моїм ліжком".

Фото "Української правди", КМДА та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів