Лободу ледь не затоптав бик. Лишалося зовсім трішки...

30 січня 2009, 17:50

Співачка Світлана Лобода відпочила в улюбленій Індії.

Цього разу, як повідомляє її прес-служба, зірка присвятила велику частину відпустку вивченню системи методів і практик роботи з тілом і свідомістю

Тож цього разу Свєта вирішила не подорожувати країною. Натомість вона тиждень прожила в Ашрамі з гуру. Співачка медитувала, ходила на лекції, займалася йогою.


"Індія - країна, у якій моя свідомість відпочиває, і мені так добре і затишно там", - поділилася екс-"ВІА-Гра".

Проте встигла Лобода також покататися на орендованому мотоциклі по індуських селах, пожила в тамтешніх сім‘ях, погріла руку на фотоапараті. Не обійшлося і без нічних купань голяка.

А один з днів Свєта вирішила погріти своє черевце на пляжі. Там то її ледь і не затоптали...

Як відомо, корова в Індії - тварина священна. Тому ця худобина може вільно гуляти де лишень їй заманеться - ходити по дорогах, купатися у мор. Мало того, деякі нахабні корови навіть крадуть їжу у туристів просто на місцевих пляжах.

Тож, у той момент, коли Свєта тихо-мирно набувала шоколадних відтінків на пляжі, вона відчула на своїй шиї чийсь "волохатий" язик...

Коли співачка обернулася, то побачила величезну рогату морду індійського бика. Виявляється, тварина просто зголодніла і у такий спосіб клянчила фрукти, які лежали коло Свєти.

В результаті Лобода схопила фотоапарат, всучила його другу, що лежав поруч і влаштувала розважальне шоу для відвідувачів пляжу.

А потому дописала свою нову пісню під високо інтелектуальною назвою "Чё".

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів