Дружина Медведчука переписується з ним у ванній

5 лютого 2009, 12:09
Якщо ви хочете, аби до ваших ніг щодня покладали квіти, абсолютно не потрібно ставати пам‘ятником чи вмирати. Достатньо вийти заміж за екс-главу адміністрації президента Віктора Медведчука і бути Оксаною Марченко.

"У нас є вже майже 10-річна традиція - щовечора він дарує мені букет троянд", - нагадує Марченко про звички свого чоловіка в інтерв‘ю "Жизни как она есть".

"Останнім часом він іноді сердиться, оскільки я приходжу пізно, коли він уже відпочиває, і я не встигаю подякувати йому", - зізнається вона і додає:

"Коли так стається, то я у ванній кімнаті залишаю для нього записку"...

У записці ж Марченко, за її словами, пише чоловіку: "Що я його люблю, дякую за троянди".


Отакі от "високіє отношенія" процвітають у сімействі кумів екс-президента Росії Володимира Путіна.

Марченко розповіла про "високіє отношенія" у її сім'ї

Тим не менше, "шовковість" Медведчука - річ не така вже й постійна. Якщо Віктору у його дружині щось не до душі - він їй про це скаже.

Буває, зізнається Марченко, критикує її наряди.

"Віктор - дуже скромна людина, і він критикує мене, коли, наприклад, я хочу для домашньої вечері надягти вечірню сукню", - виставляє Оксана Медведчука у позитивному світлі скромного, витриманого сім‘янина.

"Він каже, щоб я була простішою. Так, останній раз на Новий рік він сам вибрав для мене вбрання з мого гардеробу", - додає вона.

І якщо у виборі суконь Медведчук своїй жінці-"телезірці", схоже довіряє не дуже, то як на водія на неї покладається.

Медведчук інколи сам "одягає" дружину

"Так, він справді довіряє мені, як водієві. Не так давно ми поверталися з аеропорту, і я везла у машині і дітей, і чоловіка", - хизується Марченко своїм життєвим досягненням.

А от на роботу чоловіка у Оксани все одно відвозити не виходить: "Ні, тому що він рано виїжджає, коли я ще сплю".

Між іншим, як пише газета, у Марченко змінився образ. Причина - нове шоу, до якого залучена і кума Путіна.

"Нарешті люди побачать мене справжню. Чомусь усі думають, що я дуже складна, але для мене немає проблем вийти в люди без гриму, просто вдягатися, ходити на ковзанку разом з дітьми - 4-річною Дашею та 11-річним Богданом, навіть їздити у метро", - запевняє жіночка.

Марченко змінила стиль для нового шоу

Так от, у новому шоу Марченко нібито з‘явиться із короткою рудуватого відтінку стрижкою, у кросівках. Ну просто повний антигламуру - просив же чоловік бути простішою і на тобі!

Фото "Жизни как она есть"

На титулці фото з сайту "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів