Женя Тимошенко збирається народити Карру байкера?

9 лютого 2009, 14:38
Незважаючи на те, що рік тому дочку прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко вже підозрювали у вагітності , ця тема все ще актуальна. Поштовхом для нових пересудів стала поява Євгенії Карр-Тимошенко на черговому байкерському збіговиську. На вихідних в Ужгороді Шон і Женя протестували проти кризи.

"Ми помітили, що Женя поправилася, так приємно округлилася", - розповіла "Бліку" байкерша Оля.

"Вона була одягнена у сіру в'язану туніку поверх чорного гольфа, яка скрадала фігуру. Ми подумали, що Женя може бути вагітною. А надто, вона тримала коло животика байкерський шолом свого чоловіка", - додала та сама Оля .

Кажуть, Карри весь час посміхалися, часто обіймалися і виглядали дуже щасливими. Проте, чи справді леді Ю незабаром стане бабцею - поки невідомо, все поки що на рівні здогадок.

"В Ужгород ми прилетіли літаком. Бували тут багато разів і раніше - навіть з рахунку збилася. На Закарпатті провели два дні", - розповіла друзям сам Женя Тимошенко.


"А от куди поїдемо далі - вирішить Шон. Мені подобаються байкерські шоу - це частина життя нашої сім‘ї", - додала дочка прем'єрки.

Ліворуч - Женя на виставці "Арт-Київ" на початку листопада 2008. Фото Дмитра Амідова

На байкерські сходини з‘їхалися близько 300 байкерів з різних міст і країн, зокрема Росії, Бєларусі, Чехії, Польщі та Угорщини.

Програму розважального шоу головний байкер Ужгорода Олександр Суханов назвав "Антикрисис". Цікаво, якщо зважати на те, що Юлія Володимирівна на східним календарем саме пацюк, російською - "крыса".

"Ми просто намагаємося, щоб люди хоч на три дні забули про кризу і повеселилися", - пояснює сутність гулянки Суханов. Для більшої забави учасники акції вбралися в "антикризові" старі спортивні костюми, кеди та тілогрійки часів СРСР, а також шоломи з написом "Антикрисис".

Всім бажаючим наливали глінтвейн та віскі. А незабаром байкери змінили свої залізні коні на циганські брички, які орендували у місцевих циганів.

Ввечері байкери гуляли в одному з місцевих нічних клубів. Хтось завіз свої мотоцикли просто у зал, але більшість приїхали на дорогих машинах і бричках.

Ліворуч - Женя на закритій паті на честь Крістіни Агілери наприкінці жовтня. Чорна сукня вже скрадає животик

При цьому Шона Карра бачили без дружини, але з двома хлопцями, схожими на охоронців, пише "Сегодня". Він хотів замовити своє улюблене віскі, але такого в меню не було. Правда, Шон все одно був у гарному настрої і навіть зіграв кілька пісень.

Фото "Бліка" та "Сегодня"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів