Санта: "У Джеджули сексуальні губи, руки і попа"

16 лютого 2009, 11:30

Єдина панянка, із якою світиться на усіх тусовках шоумен Андрій Джеджула, - це його дружина Санта Дімопулос.

І якщо зазвичай жінка мовчала, надаючи право голосу своєму галасливому бойфренду, днями вона таки заговорила. Причому бесіду красуня-модель вела не на абстрактні теми. Розмова вийшла конкретна - "про ЦЕ".

До відома, Андрій і Санта випадково познайомилися на дні народження спільного знайомого. Вже за тиждень Дімопулос переїхала до Джеджули жити. А 3 місяці тому у пари народився син Даніель.

"Ідеальний секс для мене - секс із коханою людиною. Я не можу розділяти ці поняття, тому що у моєму житті все гармонійно і романтично", - запевнила Санта "Блік ТВ" під час інтерв'ю.


Для Джеджулиної Санти ідеальний секс - із коханим

"Люблю займатися сексом скрізь. Взагалі не має значення місце, час... Тільки людина, яка знаходиться поруч, в обіймах якої у тебе паморочиться у голові..," - зізналася вона.

Між іншим, перший секс у смуглявої моделі Санти був у 18 років. А український шоумен Джеджула став для неї першим чоловіком...

"А взагалі Андрій - мій перший чоловік в Україні", - уточнила Дімопулос.

Від свого першого ж чоловіка в Україні Дімопулос і народила

"У Андрія сексуальні губи, руки і попа. А взагалі він весь для мене секс-символ, тому що це кохання мого життя..," - пустилася у закохані описи Санта.

Натомість для Джеджули, судячи із слів його коханої, сексуальним є вже сам запах її шкіри.

"Запах моєї шкіри - афродізіак. Перевірено", - посміхнулася жінка. Правда, якими хитрощами для збудження свого "мена" вона користується, Санта вирішила не розповідати.

Отаке воно - кохання всього життя

Зізналася лишень, що велике значення для неї в інтимі має прелюдія: "Мені здається, що для будь-якої дівчини важлива прелюдія, іноді це настільки високий рівень романтики, що нічого глибше і не вигадати..."

Також Санта зізналася, що на кожен День святого Валентина Джеджула орендує якийсь ресторан і робить їй пропозицію руки і серця. І щороку вона відповідає: "Так!"

Фото "Блік", "Дусі", "Гламурчік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів