Cеменюк розповіла, хто з чоловіків мав доступ до її мокрого тіла

27 лютого 2009, 10:30

Екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко зізналася, що зять мав доступ до її мокрого тіла. А також розповіла, кого підгодовувала її власна дочка.

У Валентини Петрівни двоє дочок - Люда та Аня. Відповідно, і зятів двоє - Сергій та Ярослав. Причому обоє - перевірені часом. Один перетворився на "сина" з сусіда, а другий з помічника. І обох Семенюк любить і завжди чекає, як пише "Сегодня", на свої улюблені млинці зі смородиновим варенням.

"З жодним із зятів я раптово не знайомилася - спочатку це були перевірені мною люди, а потім стали чоловіками дочок", - пояснила Семенюк газеті.

"З чоловіком старшої, Сергієм, я знайома з дитинства, у нас і різниця у 14 років, ми жили через дорогу. І Люду, свою майбутню дружину, він водив за руку спершу в садок, потім у школу", - розповідає турецька діва.


Зяті Семенюк спершу пройшли через її руки

"Бувало, йдуть - Серьожа молодшу Аню на плечі посадив, Люду за руку веде, а вона на усю вулицю: "Анько, злазь! Це мій наречений!" І тільки через багато років мій покійний чоловік помітив: "Бачиш, що вони зустрічаються?" Я на нього так дивлюся: "Та ти що! Вона ж маленька!" - згадує Семенюк.

Проте, за її словами, коли той самий Сергій прийшов свататися, вона йому не відмовила. Хоча дочці було 17, а йому 25.

"Поки Валентина Петрівна була мамою сусідки - ми були на "ти", стала тещею - перейшли на "ви", - розповідає зі своєї сторони зять Сергій. Він, до слова, працівник силових структур.

Водночас молодша дочка, за зізнанням екс-голови ФДМ, її взагалі "приголомшила".

"Каже: "Що, якщо я заміж вийду?" "За кого? Ти ж ні з ким не зустрічаєшся!" - сказала тоді Валентина Семенюк-Самсоненко. Врешті, виявилося, що Анін обранець - помічник Семенюк у 2002 році, Ярослав.

Теща Валентина Петрівна з молодшим зятем Ярославом

"Після закінчення університету я навіть жив у кабінеті Валентини Петрівни на Грушевського. Аня мені туди таємно поїсти приносила. На планерці один раз моя майбутня теща помітила: "Щось ти не виспався!" і мені здалося, що вона все про нас знає", - згадує молодший зять Семенюк.

"Коли сватався, приніс альбом з фотографіями батьків і "умілітєльно" нервував - хусточкою увесь час витирався-витирався", - сміється, розповідаючи про Ярослава, Валентина Петрівна.

Як порядні зяті, чоловіки свою тещу обдаровують як треба - на Валентина, на 8 березня, привозять сувеніри з відряджень і весільної подорожі.

"Серьожа з Китаю чаї різні заморські цікаві привозить, а Ярослав вино з Одеси, біле, як я люблю", - шепнула Семенюк.

Дочка "Валі СС" підгодовувала її помічника

"Але ви знаєте, що я ціную за найкращий подарунок? Мене старший зять одного разу мив у ванній!" - шокує заявою жінка.

"Років десять тому повернулася я після операції, дочка на роботі, один зять вдома. Я зайшла у ванну, але зігнутися не можу - боляче. Він чує, що я мучуся: "Мамо, надягайте купальник, я вас зараз мити буду". Це був справжній подвиг!" - запевняє Семенюк.

А молодший зять каже, що його найбільшим подарунком тещі був онук:

"Ми розглядали як варіант ім'я Валентин. А теща підхопила - Валік-Валік, так і "приклеїлося", - розповідає Ярослав.

"Мамо, надягайте купальник, я вас зараз мити буду"

Та й конфліктів між тещею і зятями, як запевняють обидві сторони, немає.

"Зауважують, правда, зяті: "Ви на телебаченні двічі поспіль одне слово сказали!" Але я не ображаюся", - каже Валентина Петрівна.

А зяті в свою чергу стверджують, що дискусії - тільки на політичну тему. Тещу обговорювати - боронь, боже.

Фото "Сегодня", "УНІАН" з "ТСН", "Української правди", ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів