Аліна з "Алібі": "Чоловік – не мікрохвильовка" 

24 березня 2009, 14:45

Молодша сестра Завальська, 25-річна Аліна з "Алібі" розповіла, якого її мамі треба зятя.

"Я, власне, нікого не шукаю: ініціативу має виявляти чоловік. І якщо мені зустрінеться той єдиний, я відразу відчую", - впевнена вона, про що і сказала "Газете по-киевски".

А список якостей потенційного нареченого Аліна вважає дурницею: "Я знаю дуже гарних чоловіків, майже ідеальних, але... Чоловік - не мікрохвильовка: я його буду вибирати по велінню серця, а не по інструкції".

Що ж до того, де потенційні женихи мають шукати саму Завальську, то вона це проблемою не вважає. Адже Київ - він, по суті, те саме велике село, а вона від людей не ховається.


"Я часто буваю в кінотеатрах "Україна", "Київ" і "Батерфляй". Рідше - у Театрі ім. І. Франка. Якщо клуби - то "Декаданс", хоча на дискотеки я більше люблю ходити за кордоном", - уточнила хіба що дівчина.

До того ж Завальська запевнила, що готувати вона вміє і любить, та й освоїти новий рецепт для неї не проблема. За її словами, добра у неї і випічка, і вареники, і голубці, і плов.

Аліна Завальська з "Алібі" (ліворуч) вміє прокладати традиційний шлях до серця чоловіка

"У мене немає недоліків. Єдине, когось може дратувати те, що я на очах і у мене є шанувальники. Якщо чоловік не захоче миритися з цією особливістю моєї роботи, виходить, він мені не підходить", - додає Аліна.

"Насправді, ніхто з близьких на мене не скаржився. Я - людина позитивна, у мене характер не важкий, будь-який конфлікт можу обернути на жарт і якось згладити, зі мною можна домовитися. Хоча у мене є своя чітка позиція, я не завжди погоджуюся", - попередила вона.

Аліна: "У мене немає недоліків"

Між іншим, розкрила Аліна секрет того, що потрібно робити її майбутньому чоловікові, щоб сподобатися тещі.

"Потрібно бути природним, не намагатися підлизуватися і, найголовніше, кохати мене. Тоді обожнювання з боку тещі забезпечене", - всміхається Завальська-молодша.

А ще, як запевнила Аліна, розоряти чоловіків у неї ніколи раніше не виходило: "Швидше, навпаки. Я сама - по життю фартова людина, і тим, хто зі мною поруч, приношу удачу. Тим більше, мабуть, що гроші я можу заробити й сама".

Ще Аліна не хоче коло себе жадібних

"З приводу (сімейного)бюджету, вважаю, що він повинен бути спільним, але більше контролювати його має чоловік як глава сім‘ї. Але хоч я не сильно люблю рахувати гроші, відносини з ними у мене гарні, і вони мене люблять", - зізналася Аліна.

А наостанок все ж зауважила, що жадібність - це ледь не гріх і жадібного чоловіка вона б поруч себе бачити не хотіла б.

Фото "Сегодня", " XXL Мужской размер", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів