Лободі вже хочеться дітей: дівчинку і ще одну дівчинку

25 березня 2009, 11:42
Пред с тавниця "України" на пісенному "Євробаченні" Світлана Лобода зізналася, що вже майже дозріла до материнства і має потаємну мрію. Свєта також заявила, що нещодавно взяла участь у показі мод від регіоналки Бережної, щоб стати на хвилинку вагітною.

"Я подумала, чому б не стати на хвилинку вагітною?!" - посміхалася Лобода в інтерв‘ю "Бліку".

До речі, за словами співачки, після показу вона придбала кілька речей з цієї колекції, бо вона призначена не лише для вагітних, а й для тих, хто лише має намір бути ненькою.

"А ця тема віднедавна стала для мене близькою", - додала вона. Як розповіла Свєта, у неї є чимало подруг, які вже відчули всі принади материнства.

Лободі заманулося стати на хвилинку вагітною

"Та й Іриша Бережна така квітуча у цьому положенні. Як тут самій не захочеться?" - каже Лобода. Однак майбутнього татка для своїх дітей зірка поки на своїх радарах не бачить.


"На жаль, я ще не зустріла такого чоловіка", - підтверджує вона. І хоча Лобода впевнена, що кожна жінка має вибір, чи бути матір‘ю-одиначкою, чи створювати повноцінну сім‘ю, у неї є своя позиція:

"Але народжувати, а надто виховувати дитину без батька - недобре як для матері, так і для дитини. І неправильно! Я прихильник повноцінної сім‘ї, де для розвитку маляти повинна бути повна гармонія між батьком і матір'ю. У протилежному випадку - це купа майбутніх комплексів для дитини".

Свєта хоче дітей без комплексів

Що ж до того, що Лободі в цьому році веж буде 27 а дітей поки нема, то Свєта каже так:

"Для цього немає ідеального віку, є біологія кожної людини. Хоча, безумовно, є рекомендації лікарів. Але мені здається, що це питання індивідуальне. Приміром, мене мама народила у 26 років. До речі, ця цифра для мене значима - багато моїх подруг народили саме в цьому віці".

Лобода ризикує народити найближчим часом?

І ще співачка зізналася, кого б хотіла народити першим.

"Не хочу загадувати, але мені хотілося б, щоб першою дитиною була дівчинка. А другою - як Бог дасть! Але хотіла б двох дочок!" - поділилася вона.

І звісно, у майбутньому у вихованні своїх дітей вона проситиме допомоги у близьких - мами та бабусь. За словами артистки, їх у неї чимало.

Прекрасним, шляхетним, але дуже відповідальним кроком вважає співачка всиновлення. "Головне, щоб потім дітей виховували не чужі няньки", - каже вона.

Хочу двох дочок!

Та поки що дитяче питання Світлана відкладає до кращих часів - каже, необхідно ще дещо завершити і доробити.

"Зараз усі думки і сили спрямовані на підготовку до "Євробачення". Це дуже відповідально і саме тому про дітей поки ні слова!" - додає Лобода. Зізналася екс-"ВІА-Гра", що срібна призерка "Євробачення-2007" Вєрка Сердючка, а точніше виконавець цієї ролі Андрій Данилко порадив їй лишатися собою.

"Але саме дотримуючись поради Андрія я покажу на "Євробаченні" епатажне і яскраве шоу!" - впевнена вона.

"Я не ставлю собі мету перемогти. Мені хочеться більшого! І для цього потрібно чимало потрудитися", - знає вона.

"До речі, перед тим як перемогти в українському фіналі "Євробачення", я загадала це бажання. Записала його на папері і повісила на холодильник. І це слово - "ПЕРЕМОГА" - було перед моїми очима щоранку перед сніданком і щовечора перед сном", - розповідає Свєта.

Тепер же, коли на 8-е березня мрія Лободи здійснилася, на папері на холодильнику з'явилося нове бажання, але поки Свєта його тримає у секреті.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), прес-служби Лободи та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів