Дочка Литовченко ходить в універ, щоб не розоряти маминого зятя

25 березня 2009, 16:05
Дівиця Маргарита Кердіна, на відміну від своєї мами з модельного бізнесу Влади Литовченко, у свої 19 років заміж ще не біжить.

"Я не шукаю знайомств, кохання само мене знайде", - каже білявка і дає наводку, де кохання може її знайти: "Єдине місце регулярного мого перебування - це інститут".

Нагадаємо, Кердіна нині вчиться у гламурному столичному "КІМО". Між іншим, вчиться вона там, аби не розорити свого майбутнього благовірного:

"Для того, щоб не розоряти чоловіка, я й навчаюся в інституті", - сказала вона у продовженні інтерв‘ю "Газете по-киевски".

"Але скнара мені не потрібен, це точно. Я думаю, що коли люблять, то не рахують, у скільки обходяться подарунки для коханої людини. Що стосується бюджету, то я за спільний", - додала дівчина.


І хоч розоряти свого майбутнього мужа Марго не поспішає, вважає, що чоловік мусить бути силою й опорою жінки.

"А ще - відмінним співрозмовником. Зовнішність для мене абсолютно не важлива. А от освіту повинен мати гарну й відповідно - гідну роботу", - пояснила дочка студентки Влади Литовченко.

"Для мене важливо, щоб людина цікавилася чимось, крім роботи: чим більше сфер охоплювали б ці захоплення, тим краще", - додає Кердіна.

Сама ж Кердіна, за її ствердженням, "як і усі жінки у її сім‘ї", вміє готувати.

"Знаю багато рецептів, але це не найголовніше. Їжа повинна готуватися з любов'ю і від душі. Ну і важливо теж, як прикрашена страва: я люблю, коли не лише смачно, а й красиво", - зізналася дочка директорки модельного агентства.

До слова, аби сподобатися своїй майбутній тещі, Владі Литовченко, майбутній чоловік Кердіної, за її словами, мусить просто не приховувати свої таланти. Звісно, якщо він і справді розумний та цілеспрямований.

Фото "Газеты по-киевски", модельного агентства "Карін MMG"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів