Гайтану заслали в Італію, де вона дорвалася до їжі

26 березня 2009, 16:52
Коханий відправив співачку Гайтану в Рим. Таким був подарунок бойфренда темношкірої української співачки на її день народження.

Святкувати свої "чергові 18" Гаєчці довелося за кордоном. Правда, вона й уявити собі не могла, що свій день народження відзначатиме в Італії.

Тільки за кілька годин до вильоту її коханий приніс Гайтані квитки на літак до Риму. Тож у артистки було зовсім небагато часу, щоб зібратися в дорогу і прихопити усе необхідне.

"Я була вражена таким сюрпризом, адже до останнього не могла вигадати, як саме відсвяткувати свій день народження. А тут така несподіванка", - зітхає з полегшенням і радістю Гайтана.


Співачка зізнається, що любить інколи робити щось спонтанно.

"Ми полетіли в Італію несподівано для мене. Кращого подарунка я й уявити собі не могла", - додає вітчизняна "шоколадка".

За словами Гайтани, її день народження у столиці Італії був просто фантастичним.

Готель, в якому зупинилася парочка, розташований у самому серці Риму - у центрі Вічного міста. Красою паркового ансамблю Вілла Боргезе Гаєчка могла милуватися просто з вікна.

Окрім того, співачка обходила пішки усі визначні пам'ятки Рима. Впродовж дня вона відвідала Ватикан, помилувалася стародавнім Колізеєм, побувала на знаменитій площі Іспанії, а біля фонтану Треві стояла, немов заворожена.

Чудова погода, історичне гарнюще місто та коханий під боком... Що ще потрібно для незабутніх вражень.

А ввечері на Гайтану чекала романтична вечеря в одному з затишних ресторанчиків міста.

Правда, співачці довелося забути про всі дієти. Гайтану заманила у свій полон "висока" італійська кухня з вишуканими стравами.

А міні-канікули в Італії зарядили Гайку енергією на цілий рік.

За матеріалами прес-служби Гайтани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів