Руслана давно хотіла "земляного мужика" - антидепресанта

9 квітня 2009, 16:54
Зірка "Євробачення" 2004-го року Руслана Лижичко поділилася своїми "тваринними" мріями.

Під час відвідування німецького зоопарку співачку зачарували зворушливі смішнючі звірятка.

Руслана поцікавилася у гіда, як називається це чудо. Виявилося, що у перекладі з німецької ця гарненька тварючка називається "земляний мужик"...

У Німеччині Руслана запала на "земляного мужика"

"Це таке степове звірятко, дуже схоже на ховрашка. Вони дуже цікаві, часто стоять на задніх лапках і випрошують що-небудь", - розповіла співачка про своє нове захоплення.

"Сурікати - ідеальний антидепресант. Не можу дивитися на них без сміху і розчулення. Якби я могла завести домашню тварину, то завела б саме оце", - зізналася Руслана.


Лижичко зачарували сурікати
Якби могла, співачка взяла б собі таке звірятко додому

До речі, сурікати - не єдина любов Лижичко. Як відомо, співачка вже давно захоплюється верховою їздою, дуже любить собак, а також виступала на підтримку міжнародної кампанії проти жорстокого ставлення до тварин.

"Я шалено люблю тварин. Якби не мій скажений ритм життя і постійні поїздки, я б дуже хотіла жити далеко від міської суєти і мати власне господарство. Невелике господарство з птахів і тварин - кури, гуси, улюблений собака. Ну і, звісно ж, коня", - запевнила екс-депутатка Верховної Ради.

Сурікат - антидепресант

За словами Руслани, такі ідеї навіяні спогадами з дитинства. Маленькою Руся проводила канікули у бабусі-дідуся у селі, в Івано-Франківській області.

"У дитинстві я навіть мріяла відкрити власний зоопарк", - поділилася вона.

Також Лижичко обожнює коней

"Колись у мене вдома жив кролик, подарований Сашею (чоловіком). Ще друзі дарували черепаху. А одного разу під двері нашого офісу навіть підкинули коробку з кошенятами зі зворушливою запискою", - розповіла Руслана.

А в дитинстві Руслана взагалі хотіла мати власний зоопарк

Але всіх "братів менших" рано чи пізно, каже Лижичко, їй доводилося роздавати друзям. Адже потрібно відповідати за тих, кого приручив. А із таким щільним робочим графіком і такою кількістю поїздок Руслана цього робити, на жаль, не могла.

За матеріалами прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів