Підігрітого віскі Фагота з "ТНМК" затримала поліція Нью-Йорка

Вівторок, 14 квітня 2009, 14:14
Фронтмен "ТНМК" Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот, і в Америці пригоди знайшов.

У штатський Нью-Йорк співак поїхав святкувати власний день народження. А в якості подарунку - його затримала тамтешня поліція.

"День народження почав святкувати за українським часом, а закінчив за американським, тому встиг багато чого", - звітував Фагот.

 

Так, за словами Олега, він почав відзначати свято у "Hard Rock Cafe". Потім був джаз у "Blue Note", а потім прогулянка Таймс Сквером і Централ Парком.

 

Пізніше, як розповів Фагот, він дав інтерв'ю Американо-російському радіо "Надія". Також співак пообідав в українському ресторані "Глечик".

 

"А ввечері поїхав в Емпайр Стейт Білдінг, де і насолоджувався виглядом Нью-Йорка з висоти 102 поверху", - підсумував Михайлюта.

Та тихо-мирно у "ТНМК"-івця все пройти не могло. У Нью-Йорку Фагот надибав місцевих поліцейських.

"Я довго не міг знайти Українську Церкву в Нью-Йорку, і трохи замерзнув, блукаючи вулицями," - почав свою історію фронтмен популярного українського гурту.

 

"Грівся заздалегідь захованою у пакет пляшкою віскі. Саме ця пляшка в паперовому пакеті зацікавила "копів", які проїжджали повз мене. Вони зупинили автомобіль і уточнили, чим я зігріваюся. Виявилось, що я все ж порушую закон", - пояснив Фагот.

Розпивати алкоголь у громадському місці не варто і за кордоном.

 

Та навіть попри зустріч з місцевими правоохоронцями про Нью-Йорк у Фагота лишилися лише найкращі враження.

"Це найяскравіше місто для космополітів - вивіски на магазинах і рекламу можна побачити всіма мовами світу. NY здатний викликати сильні емоції, причому кожен район - особливі", - запевняє лідер "ТНМК".

 

А найбільше запав в душу Фаготу Гарлем. Там, за його словами, ти "по-справжньому потрапляєш в "голлівудське чорне кіно".

За матеріалами "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Секс і місто

Самый субъективный рейтинг СЕКСУАЛЬНЫХ мужчин Украины

Секс и город. "Братья Кличко. Бокс мы не любим. Но во время их боев хочется раздеться и выйти на ринг с номером раунда. И потом, нам, женщинам, поведенным на шоппинге, вполне понятно как можно драться за пояс, даже если это пояс по какой-то там версии. И девочки, посмотрите на эти руки... "
Останні матеріали
Більше матеріалів