"XS" відкрили купальний сезон і розповіли про потаємні мрії

14 травня 2009, 17:04

Грудастий проект "XS" відкрив купальний сезон, зібрався в Емірати і поділився своїми дитячими мріями.

На травневих святах силіконові і не дуже дами з тріо "XS" відтягнулися по повній програмі. Вони й з ріднею відпочили, і своєю, жіночою компанією повисіли.

Незважаючи на те, що минулого тижня у країні стояла спека, вода в річках ще не встигла прогрітися. Однак "XS"-сок це не зупинило, і вони дружно полізли купатися.

А продовжити купальний сезон грудасті дівчата планують у спекотних Арабських Еміратах. Там вони дадуть концерт в одному з нічних клубів.


А ще "XS"-ки розповіли про свої дитячі мрії. Так, Аня зізналася, що малою марила про те, щоб стати стюардесою і літати, як пташка, в небі.

Студенткою її мрія майже здійснилася. Ані запропонували стати стюардесою на чартерних авіарейсах. Дівчина вже ладна була кинути навчання заради світлого майбутнього, але... поради сім‘ї та друзів її відмовили. Видно, не так вже й хотілося...

Аня

А от білява Лєра колись мріяла стати вільним художником: "Потяг до малювання був настільки сильним, що я готова була стати модельєром. У дитинстві малювала пейзажі, натюрморти, особливо любила малювати портрети. Ще любила малювати одяг для ляльок, за цими ескізами подружки потім шили різні костюмчики і сукні".

Лєра

Водночас жагуча брюнетка Женя у дитячому віці дуже хотіла стати акторкою, зніматися у великому кіно і грати на сцені. Маленькою вона навіть у шкільному театрі грала. А найкраще їй давалася роль Аліси з Країни Чудес.

Женя

Що ж, дитячі мрії не збулися, але дівчата, схоже, не жаліються.

За матеріалами Music Motors

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів