У Конго шаман замовив Гайтані два трактори

15 травня 2009, 16:29
Гайтана пожила у батька в Конго, поспілкувалася із шаманом і отримала специфічне замовлення.

Співачка Гайтана два тижні провела в Африці, у Конго. Вона не бачила свого батька і рідного брата майже 12 років. І от найзаповітніша мрія здійснилася.

Гайтана віднайшла батька після 12 років розлуки

Гайту-Лурдес Ассамі, як насправді звуть Гайтану, в аеропорту "Мая-Мая" Браззавіля, столиці Конго) зустрічало одразу 10 родичів. Всі вони з нетерпінням чекали на її приліт і були дуже розчулені.

Поселилася Гайтана у заміському будинку свого батька Клавера Ессамі. Хоча будинок ще не повністю добудований, співачка сама забажала жити саме в цій будівлі. Адже тут завжди збирається найбільше родичів. А їх у Гайтани виявилося дуже багато.


У її батька Клавера велика родина - 8 братів і сестер, у кожного з них є діти, а в декого ще й онуки. Всі вони приїжджали, щоб побачитись з Гайтаною.

В Африці у Гайки повно рідні

Для улюбленої доньки батько підготував власну кімнату з кондиціонером і всім необхідним європейським приладдям.

"Цю подорож до Конго я не зможу забути! Це вперше, коли впродовж відпочинку мені не хотілось почитати. Зазвичай я беру з собою книжки у подорожі. Мені було цікаво якнайбільше відчути Конго", - ділилася по приїзду Гайтана.

"В Африці люди не такі, як у Європі, вони перш за все цінують родинне тепло. Дружини все своє життя присвячують чоловікам, а ті в свою чергу заради сім'ї важко працюють. Дітки в сім'ях дуже самостійні, вони з дитинства знають, як дати собі раду. А ще вони щирі, вони вміють радіти усьому - сонцю, танцям, життю. Я дуже вражена сімейністю цих людей", - веде із захопленням "африкано-українка".

Найбільше Гайтану у Конго вразила сімейність

Окрім спілкування з ріднею, Гайтана встигла здійснити невелику подорож Африкою. Разом зі своїми родичами на човнах вона вирушила на острів Сінєгє. Цей острів батько Гайтани разом з його старшим братом Амедом взяли під свій патронат.

Там на Гайтану чекала зустріч з головним шаманом острова. Прийнявши артистку з усіма почестями, шаман попросив її привезти з України в Африку два трактори! Така техніка буде в Африці найдорожчим подарунком., ціннішим за гроші.

Натомість сам шаман подарував Гайтані папугу Жако - найдорожче, що в нього було. На жаль, папужку привезти в Україну Гайці так і не вдалось - ці екзотичні птахи знаходяться в Червоній книзі.

Співачка встигла і поподорожувати трішки Африкою

Свої подарунки Гайтана теж роздаровувала. Цуценя той-тер‘єра, якого за паспортом звали Василій, вона подарувала своїй кузині Естеллі. Дівчинка одразу придумала йому інше ім'я - в Африці він став Домініком.

Іншим діткам Гайтана привезла олівці, кольорову крейду і пластилін. А ще цукерки, які дітям найбільше прийшлися до смаку. Вони раділи кожному подарунку і сувеніру.

Своїй кузині Гайтана подарувала цуцика на ім'я Васиілй

"В Конго дуже артистичні люди, вони всі гарно танцюють і співають. Я, звісно, на згадку купила собі декілька дисків з етнічною африканською музикою", - ділиться співачка.

Причому, як зазначила Гайтана, нові мелодії та ритми, які вона звідти привезла, незабаром можна буде почути у її новій пісні.

За матеріалами прес-служби Гайтани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів