Бужинська змінила імідж і оплатила дорогих хлопчиків. ФОТО

21 травня 2009, 15:36

Співачці Каті Бужинській вже, напевно, й самій набрид її стабільний, але надто незмінний образ.

Певно, весна пішла артистці на користь, бо вона вирішила зайнятися своїм іміджем. Бужинська обрізала волосся і зробила коротку стрижку. Її образ віднині більш лаконічний - стало менше прикрас, але й додалося сексуальності.

Бужинська вирішила трохи оновитися

"Мій нинішній стан душі вимагав якихось змін. І цей образ не піар, а мій стан душі, який глядач зможе не лише побачити, а й почути у моїх нових піснях", - коментує зміни сама блондинка.

Ліворуч Катя нова - Праворуч Катя стара. Фото прес-служби і "Новой"

Заразом Катя організувала собі фотосесію в дусі "Бужинська вийшла на полювання".


Фото з цієї серії насправді підуть на обкладинку нового диску співачки. Свій новий альбом Бужинська планує назвати "Белая пантера" за однойменною піснею.

За словами співачки, ця пісня - про фатальну блондинку і містить такі слова: "Роковая блондинка, я с диагнозом - стерва, для меня ты - пылинка, для меня ты не первый".

"Не можу сказати, що я стерва, але ця пісня мені сподобалася і зачепила мене. На цю пісню буде знято кліп, режисером якого стане Алан Бадоєв. Сподіваюся, у серпні його вже зможуть побачити глядачі", - повідомила Катя.

Бужинська - рокова блондинка?

А на питання, чому саме темношкірих чоловіків запросили для фотозйомки, Катя відповіла:

"Та тому, що пантера біла і вона людям дарує світло, незважаючи на те, що вона хижачка і вийшла на полювання. Більше того, я вам скажу, що зйомка з темношкірими хлопцями коштує втричі дорожче, ніж з кращими моделями України з білою шкірою".

Бужинська захотіла сфотографуватися з дорогими хлопчиками

А на травневі свята замість заслуженого (чи незаслуженого - у кого як) відпочинку Катя Бужинська працювала. Енергійна білявка мотнулася до Москви - записати "хіти для нового альбому".

Там, Бужинська заспівала про кохання дуетом з таким собі російським співаком Стасом Міхайловим. Вже на літо планується запис кліпу на цю композицію.

А ще Катя заспівала дуетом з російським співаком

Між іншим, у Москву Бужинська приїхала не з пустими руками. У подарунок вона привезла сріблену ікону "Неопалима купина", сало і вино - саме на день народження свого російського колеги.

Фото прес-служби Каті Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів