Клочкова боїться медуз і не може побудувати дачу

27 травня 2009, 17:24

Плавчиня Яна Клочкова золотить засмагою свою шкіру у Криму. Та не лише на відпочинок витрачає свій дорогоцінний час плечиста діва. Королева двохсот- і чотирьохсотметровок взяла участь у відкритті басейну в Ялті.

"Коли я йшла до високих результатів, такого басейну в країні не було", - зітхала спортсменка в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Нова цікавинка Ялти - басейн завдовжки 50 і завширшки 22 метри. За 72 години морську воду в ньому можна замінити на прісну. А у разі необхідності всього за 8 годин басейн-лялечку підготують до змагань. Усе устаткування - ну просто як в олімпійському басейні Барселони.


Правда, навіть маючи під боком такий цікавий плацдарм для нових звершень, Клочкова все ж не гребує простим Чорним морем.

"Скупнулася, але не пірнала і далеко не запливала. Зараз коло берега вода тепліша", - пояснила Яна свої несміливі запливи.

Власне, окрім холоду морської води спортсменці не дають спокою згадки про медуз.

"Трошки (боюся). У дитинстві вони часто жалили. Тож сумний досвід є", - зізнається вона.

Також, плавчиня розповіла, що любить Євпаторію за її піщані пляжі, а Ялту - за особливий шарм і стиль. Яна впевнена, що кожен куточок Кримського півострова прекрасний на свій лад.

От тільки дачу, за її словами, Клочкова там ще не звела.

"Ви що?! Мрію хоча б маленьку кімнатку мати на узбережжі, щоб було куди приїжджати на відпочинок. Образливо народитися у Криму і не мати тут житла", - зітхає подружка недорозлученого подружжя Подкопаєва-Нагорний.

Виходить, квартиру у Криму спортсменці так і не дали.

"Не на півострові. Кримська влада ніяк не відреагувала. Розумію, що у країні складно, але не знаю - чи знайдеться найближчим часом хто-небудь, хто повторить мій успіх", - не надто скромно зауважує жіночка.

Між іншим, у Клочкової вже є робочі пропозиції з-за кордону. Однак наразі плавчиня, як вона каже, хоче залишитися у країні, "де народилася і домоглася високих результатів".

Клочкова навіть думає над тим, щоби відкрити свою школу. Їй би хотілося, щоб у кожному місті було по філії.

Фото зі сторінки Клочкової на "Одноклассниках.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів