Лорак хотіла поцілувати, а почула матюки. Бійка за Могилевську

15 липня 2009, 11:34

Колись, під час відпочинку у дитячих таборах зірки теж дозволяли собі бешкетувати і закручувати літні романи. Так, співачка Ані Лорак закохалася, через Наталю Могилевську влаштували бійку, а Кузьма з гурту "Скрябін" взагалі із закладу втік.

"В 11 років я зустріла симпатичного хлопчика-блондина. Пам'ятаю, увечері ми грали у "пляшечку", і я все думала: "Як же зробити так, щоб пляшечка вказала на нього, і він би мене поцілував?" Але пляшечка вказала зовсім на іншого, і відчуття від першого поцілунку були не дуже", - з сумом згадує вічна наречена Ані Лорак, пише "Сегодня".

"А потім я все чатувала на того симпатичного хлопчика, хотіла якось поглядом дати йому зрозуміти, що він мені подобається..," - зізнається співачка, яка, виявляється, у коханні може займати досить активну позицію.

Лорак чатувала на блондина

"І яке ж було моє розчарування, коли я почула, як він матюкається! Після цього вся моя романтична закоханість випарувалася: я зрозуміла, що він - не той герой, якого я собі намалювала", - підсумувала свою історію Кароліна.


Та тепер за тим блондином Ані може не жалкувати .адже у неї є варіант поцікавіше. Причому зі своїм нареченим Муратом зірці навіть у пляшечку не потрібно гратися - він її і так поцілує .потім, якщо вона захоче.

Ще одна романтична історія стала ся у дитячому таборі зі співачкою Наталею Могилевською. Вона на відпочинок їздила разом зі своїми сестрами і проводила час як у їхньому загоні, так і в своєму. І от якось з‘ясувалося, що й там, і там у неї з‘явилося по шанувальнику.

У Могилевську в таборі закохувалися по двоє

Спершу "кавалери" Могилевської однин про одного не підозрювали. А коли хлопці дізналися про "конкуренцію", спочатку побилися, а потім потоваришували. Та й так здружилися, що й досі товаришують - випадково зустрілися з Наталкою через десять років після цієї історії.

Неповторна Вєрка Сердючка, а на той час ще просто Андрій Данилко, у таборі мав проблеми через своє прізвище та таланти.

"Коли приїжджав у піонерський табір, мені казали: "Прізвище!" Я відповідав: "Данилко". Вони мені знову: "Прізвище!" Чомусь усі думали, що я їм ім'я називаю", - згадує він.

А ще у таборі Данилко із задоволенням споруджував замки.

Данилко в дитинстві працював руками і головою

"Був якийсь конкурс, з підручних засобів ми робили якісь штуки. Я зробив виріб не тільки для свого, але й для другого загону потай: спорудив з корча замок. І от про перший виріб сказали: "Ну так, нормально, добре", а другий захвалили", - ділиться зірка.

Скандалом закінчилася подорож до дитячого табору для співака Андрія Кузьменка. Одного разу Скрябін, не дочекавшись батьків, втік з піонерського табору.

"Я там поплакав-поплакав та й утік. Мене постійно дратував цей "общак". Я людина домашнього комфорту, мене гнітив "общєпіт" і все, що з приставкою "общє", - каже Кузьма.

"Рідний край я знаю, з водіями автобусів домовився, проїхався на електричці і за чотири години дістався до квартири. Батьки були в шоці, позавчора відвезли на відпочинок, а я вже повернувся", - згадує музикант.

Скрябін був шалапутом і неслухняним втікачем

Причому, як каже Андрій, він тоді розумів: якщо зізнається, що виїхав з табору без попередження, то його повезуть назад, та ще й скандал буде.

"Я сказав, що всі в курсі", - розповів він.

Але скандал, за словами Скрябіна, таки вибухнув пізніше - причому більший і сильніший.

Фото "Сегодня", Screen Media, прес-служби президента та Скрябіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів