Литвин розповів, як щодня по 45 хвилин робить "туди-назад"

19 червня 2009, 13:29

На прес-конференції у Донецьку спікер Верховної Ради Володимир Литвин розповів про свої спортивні уподобання та асоціації.

"Я скажу без вдаваної скромності, що я людина різнобічна, але я надаю перевагу колективним видам спорту - там розкривається людина. Якщо вона колективна - грає у футбол", - заявив він, пише "Обком".

"У нас у середу і суботу - заняття спортом. Вчора ми грали на відкритому повітрі біля гуртожитків технічного університету. Ну, ви знаєте, не щодня там можна побачити голову Верховної Ради", - розпорошувався Литвин на спортивні оповідки.

Литвин не надто скромний в описах своєї різнобічності

"Зібралася велика група студентів. І в мої роки потрібно було бігати човником туди і назад, щоб вони бачили... Мене вдома дружина ледве не піднімала нагору. Тому що набігалися так - ходити не міг", - зітхав політик.


Як вважає голова Парламенту, а віднедавна і танкіст, у колективі людина розкривається:

"...Якщо вона падлюка по життю - то, пробачте мене за грубе висловлювання, такою ж вона там і буде. Але в той же час, потрібно себе випробувати самому", - впевнений Литвин.

Якщо людина - падлюка по життю, то такою ж вона буде і в колективі

"От я щодня плаваю від 45 хвилин до години. Ви знаєте, яка це важка робота, коли без відпочинку плаваєш у басейні - туди-назад, туди-назад, туди-назад. Виникає бажання припинити і завтра вже не виконувати цю програму", - ділиться він.

Тож Литвину, на його переконання, близькі швидше колективні ігри.

Ви знаєте, яка це важка робота - "туда-назад"?!

Фото "Лента.ру" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів