Тіна Кароль все своє носить із собою

25 червня 2009, 13:41
Нещодавно співачка Тіна Кароль побувала у Португалії. Зіркам теж потрібний відпочинок - тож артистка взяла ноги в руки і махнула у курортне містечко Кашкаіш, що за 30 кілометрів від Лісабону.

Там Кароль провела кілька днів у розкішному готелі на березі Атлантичного океану і розповіла про свої "туристичні звички".

Кароль відлежалася у готелі під Лісабоном

"Ви знаєте, мені доводиться так багато їздити, що я навчилася подорожувати порожнем. Ніколи нічого не здаю в багаж, усе, що мені потрібно, вміщається у ручний багаж. Все своє ношу з собою, так набагато спокійніше", - розповідає Тіна у коментарях "Viva! Украина".

А ще в літаках, за словами білявки, завжди можна виспатися: "Адже напередодні я не спала дві ночі, були концерти, інтерв'ю..."

Часу ж для повного релаксу Кароль потрібно небагато.


Подорожує Тіна із мінімумом речей

"Сну мені потрібно зовсім трішечки: годин 5-6, я дуже швидко віднаходжу енергетичну рівновагу", - похизувалася білявка, яка не так давно стала мамою.

Правда, те, що вона не проти повалятися у ліжечку з журналом та горнятком запашного чаю, Кароль не заперечує.

"Гадаю, в глибині душі навіть найбільш організована людина мріє про такі хвилини відпочинку і безтурботності. От тільки балувати себе надто часто не варто. Світ надто великий і прекрасний, щоб спостерігати за ним з ліжка", - сміється Тіна.

Спати їй багато непотрібно

А ще - Кароль, як повідомляє її пресс-служба, відкриє Міжнародний фестиваль мистецтв "Слов'янський базар". Під час урочистого концерту крім відомих хітів, вона представить пісню "Три сестри".

Ця композиція має стати символом єдності слов'янських народів. А на роль сестер організатори запросили Тіну Кароль від України, Варвару від Росії та Ірину Дорофієву від Бєларусі. Співачки виконають попурі з пісень, які символізують їхню країну і колорит.

Фото "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів