У Яни Клочкової роман із одруженим грузином?

30 червня 2009, 16:09

Плавчиня Яна Клочкова - мінлива, як українська погода у червні. До списку підкорених Яною чоловічих сердець додалося ще одне. Клочкова заявила, що знову закохалася.

"А у мене нове кохання!" - повідомила вона у міні-інтерв‘ю "Бліку".

Причому на уточнююче запитання, чи спортсменка закохалася по-справжньому, Клочкова зніяковіла:

"Ну, можна і так сказати".

 У Яни сталося кохання

"Ми тільки-но почали зустрічатися. Його звуть Леван", - уточнила Яна.

"Я розмістила трохи наших з коханим фото на своїй сторінці в "Одноклассниках", - розповіла плечиста тусовщиця, і припросила зайти і подивитися.

І справді, на сторінці Клочкової розміщені три фотографії на яких зображений один і той самий чоловік. На написі над однією з фото можна прочитати "Леван Ростошвілі".

Нового бойфренда Клочкової звуть Леван Ростошвілі
 25-річний красень грузин

"Він - грузин. А познайомилися ми у ресторані "Сейф" на черговій світській вечірці. Леван - спортсмен, раніше займався водним поло", - розщедрилася на подробиці олімпійська чемпіонка з плавання.

Також із інтернету можна вичитати, що Яниному Левану 25 років. Правда, що цікаво, на фотографії, де Яна зображена зі своїм грузином, у нього на правиці блищить золота обручка.

"Мені подобається, що ми розуміємо одне одного з півслова", - ділиться далі Клочкова.

 От тільки обручка на правій руці грузина не дає спокою ТаблоIDу

Правда, як сказала плавчиня, її новий бойфренд в Києві буває рідко. А коли таки приїжджає, то вони люблять просто гуляти разом по Києву.

Цікаво, чи підходить Леван на "посаду" нареченого Клочкової. Нагадаємо, Яна ще зовсім нещодавно зізнавалася, що за бідного чоловіка заміж не піде.

Фото зі сторінки Клочкової в "Одноклассниках"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів