Литовченко найняла кухаря, але каву у ліжко носить

14 липня 2009, 11:18

Бізнес-леді Влада Литовченко це літо планує присвятити роботі, та й без тусовок, імовірно, не обійдеться. А от дочок відправить відпочивати: 8-річну Христину зашле в Туреччину з нянькою, а 18-річну Маргариту туди ж, але з подругою.

А поки що майже 39-річна Влада влаштувала журналістам міні-екскурсію по своїй 4-кімнатній квартирі у центрі Києва, неподалік від Верховної Ради.

"Гляньте! У моїй квартирі є одна перевага - стелі понад 4 метри. Мені хотілося зберегти це відчуття висоти, волі! Я боролася за кожен квадратний сантиметр", - хвастається президент модельного агентства.

В облаштуванні свого житла Влада брала безпосередню участь: як пише "Блік", - інтер'єр створила власноруч.


Жіночка відмовилася від громіздких меблів на користь більшого простору. А у стилі Влада поєднала модерн із етно-мотивами. Окрім того, квартира задекорована декоративними квітами.

Виявляється, Литовченко знає, як користуватися кухнею

Для холу Литовченко спеціально замовила з Італії венеціанське дзеркало. У вітальні вона поставила комод з "японським сонцем" і розмістила позолочений годинник XVIII-го сторіччя.

Також є у хатині Литовченко низенький диван зі вбудованими книжковими поличками. Тут само на стінах також розташовані різні полиці зроблені з чорного дерева. Всі вони заповнені літературою.

Диван зі вбудованими книжковими полицями посідає центральне місце у вітальні

Влада, як вона зізналася, читає серйозні книжки. Однією з останніх стала "Історія посткомуністичної Європи":

"Зараз я закінчую Дипломатичну академію при МЗС, і книгу дав мій викладач. Я так захопилася нею! Три рази прочитала, і це тільки за півроку"...

"А мій улюблений автор Вадим Зеланд, який у своїх книгах з психології пише про техніку керування реальністю", - додала тусовщиця - майбутня дипломатка.

Кому що, а для Литовченко "Історія посткомуністичної Європи" - бестселлер

Окрім того, газета наголошує, що Литовченко та її домашні користуються дуже доступними шампунями, кремами та іншими засобами гігієни.

"Я не ганяюся за модою і найдорожчою косметикою. Головний секрет мого стилю в тому, щоб косметика мені підходила, а будь-який одяг відповідав статусу, часу та місцю", - запевняє жінка.

Литовченко економить на засобах гігієни

Правда, незважаючи на дешеві шампуні, на кухні Литовченко вирішила не економити - найняла кухаря. Нібито на тижні часу куховарити немає - сама жінка господарює там лише на вихідні.

"Але я даю йому підказки. Оскільки готувати вмію. Раніше я навіть консервацією займалася", - обмовилася одразу Литовченко.

"Це дуже приємно - готувати рідним. Свою сім‘ю я привчила до домашньої кухні. Що стосується екзотичних страв, то я не люблю і нікому не раджу", - також сказала тусовщиця.

На цій кухні Влада куховарить лише на вихідних

Єдине, що Литовченко старається не забувати зранку - робити своєму чоловікові, главі корпорації "Агро-Союз", Сергію Прокаєву каву.

А ввечері для Литовченко обов‘язковою процедурою є ванна.

"Це те, без чого я не мислю свій вечір. Завжди додаю у воду крапельку ароматичної олії. У мене під будь-який настрій є аромати! Хочу підбадьоритися - додаю олію іланг-іланг, розслабитися - лаванду", - розповідає тусовщиця.

Так от релаксує жінка після "важких робочих буднів".

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів