Україна взяла головний приз "Нової хвилі 2009". ВІДЕО

2 серпня 2009, 13:05
Сусанна Джамалатдінова, а інакше Джамала перемогла на пісенному конкурсі "Нова хвиля-2009" із піснею "Верше мій, верше".

Про це у неділю повідомляє "УНІАН".

Насправді перше місце на "Новій хвилі-2009" у латвійській Юрмалі розділили двоє виконавців: Джамала з України та Санді Сондоро з Індонезії.

Переможці Юрмали набрали по 358 балів за всі три конкурсні дні.

ВІДЕО ВИСТУПУ ДЖАМАЛИ ДИВІТЬСЯ ТУТ:


Водночас на другому місці опинився італієць Антонелло Кароцца, а на третьому - росіянин Марк Юсім.

До речі, інша конкурсантка з України - Міла Нітіч - набрала на "Нові хвилі" 333 бали і розділила 5-те місце з українською групою "Пара Нормальних", яка представляє Росію.

Ще один українець - Владислав Левицький - посів 7-ме місце, набравши 320 балів.

Та поки що це не кінець. За традицією очікується вручення спеціального призу музи конкурсу - російської примадонни Алли Пугачової. Нагадаємо, зазвичай йдеться про суму, еквівалентну розміру першої премії конкурсу.

У Джамали перше місце. У кого буде приз від Примадонни?

Кого нагородить Алла Борисівна і що вирішать організатори з двома переможцями стане відомо вже в неділю, 2-го серпня. на гала-концерті "Нової хвилі".

Тоді ж буде оголошений власник призу глядацьких симпатій, якого телеглядачі визначать за допомогою SMS, пише "Сегодня" із посиланням на "Інтерфакс".

Як відомо, конкурс молодих виконавців "Нова хвиля" стартував 28-го липня. Цього року в конкурсі брали участь 16 виконавців, які представляють Білорусь, Грузію, Індонезію, Італію, Казахстан, Китай, Польщу, Росію, Україну, Фінляндію, Францію і Латвію.

Фото "Гучних імен" та скріншоти відео

Відео www.youtube.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів