Джеджула після "пісочниці мільярдерів" хоче 4 дітей

4 серпня 2009, 11:36

Пара шоумена Андрія Джеджули та моделі Санти Дімопулос - майже ідеальна. Вона готує - він їсть, і обоє вони обожнюють подорожувати.

Андрій зізнався, що спільний відпочинок з дружиною - це найкращий антидепресант і можливість насолодитися життям.

"Дуже класно, коли у чоловіка та дружини є спільні інтереси. Жага до подорожей - це наше спільне сімейне захоплення. Ми об‘їздили практично весь світ", - каже Джеджула.

Джеджула і Дімопулос - фани подорожей

Чергова подорож парочки відбулася у князівство Монако. До речі, цей куточок на березі Середземного моря - улюблене місце відпочинку затятих тусовщиків.


"Ми вже не вперше відпочиваємо у Монако, яке асоціюється у нас з "пісочницею мільярдерів". Таке відчуття, що ти потрапив у селище олігархів, де на кожному кроці шикарні "Maserati", "Ferrari" та "Lamborghini", - ділиться своїм захватом Санта.

Правда, як каже красуня, "саме ставлення обслуговуючого персоналу до росіян трохи упереджене".

"Але це ніщо у порівнянні з рідкісною красою природи цього маленького раю!" - додає вона.

"Монако асоціюється у нас з "пісочницею мільярдерів"

Окрім того, для азартного Джеджули тут теж знайшлося заняття. Андрій не зміг пройти повз відоме найбільше в Монте-Карло казино.

"У порівнянні з тим, на які суми із шістьма нулями там ставлять, ми особливо не грали! Програли $300, натомість потім виграли $600! Тож залишилися в плюсі!" -поділився він.

Щоправда, більшу частину часу закохані проводили на пляжі та екскурсіях. А ввечері влаштовували романтичні вечері під відкритим небом.

Більшу частину часу закохані лежали на пляжі та бігали на екскурсії

А кілька днів тому у пари був особливий день. Річ у тім, що Санта з Андрієм познайомилися 25-го березня, і тепер кожен місяць 25 число для них особливе. Не обійшлося без сюрпризів цього разу.

Для аматора італійської кухні, Джеджули, Санта сама приготувала його улюблену страву - баранячу грудинку по-флорентійськи та шніцель. А на десерт жіночка подала шоколадний торт.

Між іншим, за словами Джеджули, коли підросте їхній з Сантою первісток, 9-місячний Даніель, він також буде подорожувати з батьками.

"А взагалі ми хочемо чотирьох дітей! Але поки вирішили почекати найближчі роки два", - поділився планами Андрій.

Варто відзначити, що у коли народився Даніель, на сімейній раді вирішили не вдаватися до допомоги нянь. Син пара хотіла виховувати самотужки.

"Я була категорично проти няньки, ще коли була вагітна... Виховувати самій дитину нелегко! Але мені допомагають дві бабусі - Андрюшина і моя мами", - поділилася Санта.

Взагалі, за її словами, сама вагітність пройшла на одному подиху, хоча жінка тоді й набрала 22 кілограми.

Між іншим 29-го серпня Джеджулі виповниться 31 рік, а Санті 21-го травня стукнуло лише 22.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів