Напівголі мужики для Руслани, або Бажання на хмарочосі

5 серпня 2009, 17:16
Руслана залізла на хмарочос, щоб загадати бажання, а напівголі чоловіки розписали для неї тіла.

Під час своєї подорожі у Чикаго співачка Руслану Лижичко встигла і побувати в україно-американській спілці, і в українському музеї-архіві. Там вона, до речі, запаслася ідеями для свого нового проекту - а все завдяки гуцульським костюмам.

Руслана побувала у Чикаго
В музеї співачка набралася ідей

У вікенд Руслана з балетом прогулялись по найпопулярніших місцях Чикаго.

"Це просто фантастичне місто. Один із найбільших національних бізнес-центрів Америки, місто різних культур, великих можливостей та вражаючої архітектури", - зітхала потім задоволена артистка.

Як прихильниця екстриму, Руслана відвідала "The Sears Tower", що до 1998-го року вважався найвищою будівлею у світі. Лижичко дісталася аж до 103-го поверху зі 108-ми можливих.


Також вона не втратила нагоди сфотографуватися біля відомого "ртутного" монументу Cloud Gate, який мешканці Чикаго також називають The Bean.

Взагалі, Руслана отримала чимале задоволення від прогулянок та екскурсій:

"Особливо від The Sears Tower. Це неймовірні відчуття, коли перед очима відкриваються безкраї простори, все місто видно як на долоні, а себе ти відчуваєш такою маленькою піщинкою у величезному Всесвіті".

"У мене є традиція загадувати бажання на найвищих точках в різних країнах світу. Саме там існує особливий зв'язок із небом, з вищим силами. Бажання загадане у місці, де зливається небо з землею, завжди збувається", - запевнила вона.

А після концерту в Чикаго Лижичко полетіла до Канади. Там українська співачка виступила перед 10-тисячною публікою на Canada's National Ukrainian Festival.

Після Чикаго Лижичко полетіла до Канади на Canada's National Ukrainian Festival
Вболівальники Руслани розмалювали себе для неї
та освідчилися Лижичко

За матеріалами прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів