Рибчинський обвінчався з матір'ю свого сина

6 серпня 2009, 16:07

Інколи для того, щоб дозріти до вінчання, чоловікові необхідні роки. Так сталося із видавцем Євгеном Рибчинським, який лише після 7 років цивільного шлюбу і народження дитини вирішив таки обвінчатися із коханою.

Вінчання сина поета Юрія Рибчинського та моделі Юлії відбулося не в православному храмі. Пара обрала для церемонії костьол, у якому кілька років тому вінчався співак Олександр Пономарьов.

"Одружений" Рибчинський обвінчався

Свято пройшло без зайвого галасу і пафосу, у вузькому колі рідних та близьких. Батько нареченого ще довго говорив синові напутні слова і ляскав по плечу на знак підтримки.

Вінчалася пара Жені та Юлі в костьолі, де колись вінчався Пономарьов

Взагалі, запрошені гості з'їжджалися так повільно, що вінчання довелося затримати. Спізнилася навіть наречена.


Дружкою Юлії стала дружина кліпмейкера Семена Горова Яна Помазан. Сам режисер приїхав з величезним букетом білих троянд.

Юрій Рибчинський з орхідеями для невістки

Під час усієї церемонії Юлія та Євген тримали одне одного за руки. А після обміну обручками Євген, знітивши священнослужителя, прямо запитав:

"А цілуватися будемо?"

Вже після церемонії Євген на руках доніс кохану до білого лімузина, і вони поїхали в один зі столичних ресторанів гуляти далі.

Цікаво, що зірок на святі Рибчинських видно не було. Не приїхала на вінчання навіть співачка Ірина Білик, яка кілька років тому хрестила сина Євгена та Юлії, Данила.

За матеріалами "Новой"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів