Литовченко у Хорватії гладшала і читала трактати на пляжі

11 серпня 2009, 14:36

У неділю президент одного з модельних агентств Києва, Влада Литовченко повернулася з Адріатичного моря. Тусовщиця разом зі своїм чоловіком бізнесменом Сергієм Прокаєвим тиждень провела у Хорватії.

Відпочивала парочка на курорті Дубровник, відомому своїми екологічно чистими пляжами та мальовничими панорамами.

"Не випадково цей курорт обирали такі відомі особистості, як Жаклін Кеннеді, Елізабет Тейлор, Річард Гір та інші. Приємним сюрпризом для мене стало і те, що не дуже давно тут гостював Віталій Кличко - його фотографії, зроблені на набережних Дубровника прикрашають місцеву пресу", - каже Влада.

Хорватію Литовченко з чоловіком вибрали тому, що хотіли побувати у "відокремленому і романтичному куточку природи з багатою історією". А історія Дубровника сягає VII-го століття. У Середньовіччя Дубровницька республіка як місто-держава процвітала завдяки морській торгівлі й складала значну конкуренцію Венеції.


"Крім того, у мене не було бажання їхати у спекотну країну - я люблю прохолоду і тишу. Можу сказати, що ми не прогадали - Дубровник порадував своїм колоритом і ласкавим сонцем. Згоріти тут навіть за великого бажання не вийде!" - тішиться жінка.

Литовченко-Прокаєва обрала курорт, на якому відпочивали Жаклін Кеннеді, Елізабет Тейлор та Річард Гір
Влада тиждень відпочивала у Хорватії

Зачарували Владу й місцеві визначні пам'ятки, а одного разу й природний катаклізм. Якось, коли подружжя вийшло в місто на набережну, раптово налетів вітер, піднялися величезні чорні хвилі і полив дощ. Вже за 3 хвилини повалив град зі снігом.

"Спершу ми були шоковані та налякані. Сніг у серпні у Хорватії йде раз на 200 років. Але пізніше ми знайшли невеликий козирок коло входу в Старе місто і, затаївшись там, простояли майже годину, спостерігаючи за стихією, яка розгулялася", - згадує Литовченко.

Зупинилося сімейство у п'ятизірковому готелі. Владу найбільше вразили хорватські види: на стару бухту, на острів Локрум, на морську лагуну. Також сподобалося і саме місто, десь схоже на Венецію, десь на Рим і Стамбул

Вечеряли Прокаєв з дружиною у готелі не завжди. Часто-густо вони ішли у місто, аби скуштувати місцевої кухні. Литовченко навіть зізналася, що погладшала на кілька кілограмів, а зараз думає, як би оце швидше схуднути.

Литовченко зізналася, що погладшала

"Дуже сподобалася страва з риби геравиці. Самі рибки дуже тоненькі й маленькі - схожі на чіпси. А ще традиційні хорватські страви - підсушена шинка, ягнятина і сир з овечого молока з оливковою олією", - ділиться Влада.

Також подружжю запам'яталися страви з морепродуктів: "Лобстери у вершково-апельсиновому соусі" і "Смажені омари під соусом з авокадо".

Окрім того, наслухавшись гіда, Сергій і Влада намотали на вус, що у Хорватії зареєстровано понад 700 сортів вин, здебільшого елітних.

"Ми не ставили перед собою за мету скуштувати всі, обмежилися двома. Шкода, що, як і наше Кримське, воно не таке популярно у світі, як того хотілося б, хоча за смаковими якостями і букетом не поступається визнаним зразкам", - запевнила модель.

Чоловік Влади - бізнесмен Сергій Прокаєв

Власне, день народження Литовченко-Прокаєвої пройшов теж у Хорватії. 7-го серпня чоловік урочисто вручив їй 51 червону троянду просто в ліжку. А оскільки дістати троянди у Хорватії непросто (їх не продають в готелі і місті), то Сергій замовив квіти спец рейсом з Франції.

Окрім того, від чоловіка Литовченко дісталася вечірня сукня від Стелли Шаховської. Дочки Маргарита і Христина подарували їй комплект постільної білизни, а мама - книги: дипломатичні енциклопедії, довідник з етикету, історію релігії й енциклопедію правильного і здорового харчування...

До слова, цього року Литовченко нарешті закінчила свою Дипломатичну академію при Міністерстві Закордонних справ України і планує поступати в аспірантуру того ж вузу. Тож незабаром на неї чекають вступні іспити з англійської та філософії.

"Я не забувала про майбутні іспити ні на хвилину. Навіть на пляжі я займалася перекладами і читанням філософських трактатів", - запевняє вічна студентка.

Між іншим, дочки Литовченко також відпочивали у Хорватії. Лишень дівчата обрали інший курорт - з більш пологими пляжами та піщаним дном.

Влада поїхала у Хорватію читати філософію на пляжі

"Ми з чоловіком і дочки з моєю мамою летіли в один день, і відпочивали паралельно, але зустрітися, як це планувалися, не вдалося - виявилося, не так вже й просто здолати 520 км", - пояснює Влада.

Між іншим, жіночка вирішила змінити своє прізвище на прізвище чоловіка. Тож тепер Литовченко перетворюється на Прокаєву.

"Ми з Сергієм повінчані у церкві, а також офіційно одружені. І штамп у паспорті, звісно ж, є. Рік тому я офіційно взяла прізвище чоловіка. Вважаю цей крок єдино вірним і абсолютно обґрунтованим", - пояснює свій хід Влада.

"Крім того, попереднє прізвище залишилося мені у "спадок" від шлюбу з Ігорем Литовченко і надалі у мене немає особливого бажання ототожнювати себе з ним", - додала вона.

За матеріалами PR-служби Литовченко


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів