Особливості національного полювання дамочок з "XS"

12 серпня 2009, 10:27
Незважаючи на те, що поруч зі своїми чоловіками дівчата з групи "XS" хочуть почуватися тендітними, іграми у стріляли вони не гребують.

"Стрілянина зі зброї - це моя хвороба. Ми з друзями постійно вибираємося у заміські тири, на полігони і стріляємо там з найрізноманітнішої зброї. Більше за все мені подобається пневматика, але стріляла з різних видів зброї - пістолетів, як із глушителями, так і без, і навіть снайперської гвинтівки", - хизується Женя в інтерв‘ю журналу "Охота и оружие".

"Обожнюю стріляти! Мене приваблюють арбалети і пневматичні гвинтівки. У тирі намагаюся бувати щотижня, тому що стрілянина дає дуже гарну емоційну розрядку", - додає у свою чергу інша солістка тріо Лєра.

А от тертя учасниця дівочого колективу, Аня досі лише мріє навчитися стріляти зі справжньої зброї. Поки що дівчина, за її словами, вміє це робити лише з воздушки у тирі.

От тільки застосовувати зброю як знаряддя для полювання дівчата навряд чи зберуться. Вони віддають перевагу спогляданню процесу.


"У нас сама по собі дуже активна робота, але, незважаючи на це, я люблю вибиратися на природу, особливо коли починається сезон полювання. Мої друзі полюють на качок, а я поки волію спостерігати", - каже Аня.

"Мій улюблений фільм "Особливості національного полювання", але, на жаль, самій на полюванні так і не вдалося поки побувати", - зітхає Женя, і додає: "Наближається осінь, тому все попереду!"

Водночас Лєра віддає перевагу дайвінг, а полювати намагалася хіба що на риб.

"Але, взагалі, я вважаю, що ходити на полювання - це не жіноча справа", - додає вона.

До слова, саме на чоловіка панянки з "XS" покладають свої сподівання як на добувача, мисливця, захисника, "надію і опору" у житті. А за словами Лєри, сучасний чоловік має поставити себе так, щоб жінка тріпотіла і почувалася маленькою пташкою в його великих руках.

Фото журналу "Охота и оружие"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів