Козловський в Італії наковтався "гадості" й ледь не впав з гори

13 серпня 2009, 11:38
За 7 днів, проведених в Італії, співак Віталій Козловський встиг ледь не загинути, наковтатися неприємної солоної води і об‘їстися піццою.

24-річний "мачо" прокатався по італійському узбережжю, відвідавши чотири міста: Латина, Сабаудіа, Сан-Феліче Черчео і Сермонета.

"Поїздка в Італію виявилася спонтанною. Вже кілька років я збирався відвідати саме цю країну, але у мене не виходило через роботу. Тому зараз я просто закинув усі репетиції і рвонув до Тірренського моря", - зізнався Козловський "Бліку".

Більшу частину відпустки Віталік провів в екскурсіях і лише залишок часу витратив на пляжі.

"Італія омивається декількома морями. Мені пощастило побувати на узбережжі Тірренського. Вода в ньому така солона, що, зробивши випадковий ковток, у горлі починає дуже сильно дерти. Не допомагає навіть звичайне промивання", - розповідає співак.


Власне, саме така неприємність з ним і сталася: "Від недосвідченості першого ж дня я зробив пару таких ковтків і потім до кінця дня не міг нічого їсти - шлунок неймовірно болів!"

Окрім того, були у Віталіка пригоди й по небезпечніше. На одній з екскурсій він піднявся на найвищу гору Європи Монблан, висота якої досягає майже 5 кілометрів, і ледве не впав з неї.

"Звісно, там усе обгороджено і за відпочиваючими спостерігають. Але я скрізь можу вирізнитися! Ступивши на камінь на краю обриву, моя нога зісковзнула, і я почав падати. Врятувала вбита поруч у скелю колода!" - запевняє Козловський.

Після такого інциденту артист півдня не міг оговтатися. З переляку він навіть проковтнув дві величезні піцци в одному з італійських ресторанчиків.

"Я не розумів, що роблю - сильно злякався на горі. Але я не переживаю. Італійська піцца дуже відрізняється від нашої. Там низькокалорійне тоненьке тісто і абсолютно інакша начинка", - каже Віталік.

Повернувся Козловський зі свого екстремального відпочинку днями, але гора Монблан і Тірренське море запам'ятаються йому надовго.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів