Брат Лорак: Які жінки? Мурат в Україні і має стежити за своєю поведінкою

18 серпня 2009, 17:07

Минулої суботи нарешті "сталося". Співачка Ані Лорак та її коханий Мурат одружилися, стали на рушник і поцілували весільний коровай.

" Я не просто плакала, а ревіла! Та й Мурат... Я так рада, що ми нарешті дочекалися цієї миті! Я чекала, усі мої близькі чекали, знайомі, так що там говорити - вся Україна!" - ділилася щаслива новоспечена дружина з "Сегодня".

"Ми з коханим залишилися при своїх прізвищах, не любимо тяганину з паперами, та й гастролі у мене, не зможу викроїти час поміняти паспорт. А вінчатися не будемо, тому що поважаємо національність одне одного і релігію", - прояснила ситуацію Кароліна.

І, як пише газета "Новая", співачка не лише залишилася зі своїм дівочим прізвищем, але й уклала з чоловіком шлюбний контракт. Подейкують навіть, що переукладати його молодим довелося кілька разів.


Лорак на весіллі плакала. Кароліна підписала шлюбний контракт і лишилася при своєму прізвищі

А під час урочистої церемонії у Центральному РАГСі столиці стався невеличкий конфуз. Коли розпорядниця весілля українською мовою звернулася до Мурата із питанням, чи згодний він взяти у дружини Ані Лорак, він не зрозумів, пише "Блік".

Тоді Лорак, яка кілька років роки чекала цієї миті, відповіла за коханого "Так!". Тоді й Мурат оговтався і повторив: "Так! Так!".

На рушник молоді стали одночасно - зірка ступила на нього одним кроком, а Мурат зробив три невеличких. Коли ж молодятам настав час цілувати коровай, вони чомусь спершу почали цілувати одне одного.

До речі, як наголошує газета, за весь розписці голубки жодного разу не поцілувалися в губи. Хоча Кароліна завбачливо не сильно їх нафарбувала.

До слова, батьки співачки, які не спілкувалися практично від народження дочки, у суботу були досить привітні одне з одним.

В РАГСі Лорак сказала "Так!" замість нареченого

"Ви не повірите, але я проплакав цілу годину - так був зворушений. Для мене ця подія і радісна, і дуже сумна - важко відпускати дочку. Натомість тепер у мене є син. Мурат - це мій син!" - запевняв "Новую" батько нареченої Мирослав Іванович Куєк.

До слова, тато Кароліни прийняв Мурата на ура. Щоправда. Перша його зустріч із майбутнім зятем була досить конфузною. Мирослав Іванович був у Києві у справах і вирішив зайти до дочки. Лорак не було вдома, зате там був Мурат.

"Мурат вже знав, хто я, але не міг тоді сказати мені ані слова: ні російською, ні тим більше українською, а я англійської не знаю. Привіталися за руку - і тиша. Так і сиділи мовчки, дивилися один на одного, поки Кароліна не прийшла", - згадує в розмові з "Сегодня" Мирослав Іванович.

"Звісно, він намагався мені на пальцях запропонувати чай, адже я з холоду, на вулиці - зима. А коли прийшла дочка, він кинувся до неї, присів на коліна і почав знімати чобітки. Так ніжно, акуратненько, з любов'ю..," - веде далі батько співачки.

Батько зірки прийняв Мурата, як рідного

"Так, це справжнє кохання! Я бачив, якими очима він на неї дивиться. А Кароліна взагалі ніколи не ставила на перше місце гроші, хоча за нею увивалися заможні шанувальники, але для неї були завжди важливіше почуття. У цьому вона пішла в мене - слухає своє серце", - впевнений Куєк.

З часу знайомства Мирослав Іванович встиг звикнути до обранця дочки і навіть, схоже полюбити його. А Мурат пригощав тестя пахлавою власного виробництва.

"Він любить і вміє добре готувати, особливо східні солодощі. Він і мене пригощав своєю коронною стравою - пахлавою. Мурат взагалі любить вовтузитися на кухні: сервірувати стіл, розставляти тарілки", - розповідає про чоловіка дочки пан Мирослав.

"Іноді Кароліна намагається його випередити, зробити щось сама, але він акуратно так вихопить з її рук тарілку і все розігріє, подасть сам. Радий, що вони йдуть одне одному назустріч. І скільки за ними спостерігав, так і не зрозумів, хто з них у будинку хазяїн. Рівноправність!" - резюмує Мирослав Іванович.

Мурат - спец по пахлаві, а для Лорак гроші не такі вже важливі

За словами батька зірки, ще коли Кароліна була між ним і Муратом перекладачем, він зрозумів, яка у коханого турка Ані тонка натура.

"Він так яскраво розповідав, як вони познайомилися, що він відчув, коли побачив Кароліну. Це була дуже зворушлива історія. Я його вже давно прийняв як сина і благословив їхні стосунки", - зізнається Куєк.

"Чесно кажучи, особисто мене Мурат підкупив щирістю, відкритістю, мені здається, він нездатний на обман. Він дуже безпосередній, от телефоную їм додому, він бере слухавку і каже: "Тату, ти де?", з таким смішним акцентом... Я відповідаю: "Все у вас". "Ну, заходь!", - каже мені Мурат і йде відчиняти двері. А взагалі звертається до мене на ви", - зізнався Мирослав Іванович.

А мама Кароліни, Жанна Василівна якось розповідала, що розтанула ще при першій зустрічі з Муратом. Він тоді обійняв її зі словами "Хай, мамо!".

Батьків коханої Мурат називає "Мамо" і "Тато"

Також зізнався батько Кароліни, що хотів би багато онуків: "Мені б хотілося багато онуків, із задоволенням би няньчився, але поки у них одне весілля на розумі".

А от з ріднею Мурата Куєк ще й досі не знайомий. Із ними він вперше побачиться вже на весіллі дочки в Анталії.

"Його рідний батько помер, коли той (Мурат) був ще зовсім юним. Ми з сім‘єю нареченого ще не знайомі, але я знаю, що у нього є мама і три сестри, які вже мають дітей, заміжні. До речі, Мурат у родині мазунчик, вони всі його люблять, балують", - розповів брат Ані Лорак 33-річний Ігор Куєк.

До слова, обидва брати Кароліни, і Ігор, і 23-річний Андрій Перепічка схвалюють вибір сестри.

"Звісно, коли Мурат тільки приїхав сюди жити, ми не розглядали його як її майбутнього чоловіка, була настороженість - що за людина? А перейнявся я довірою до нього, коли побачив його ставлення до неї: якби наші чоловіки так піклувалися про жінок, то, думаю, українці були б найщасливішою нацією на Землі", - каже Андрій.

"Мені він відразу здався відкритим, веселим, єдине, що здивувало - поцілунки у щічки. У них цілуються і при зустрічі, і при прощанні, я до такого не звик", - зізнався Ігор.

А якось, як розповів старший брат Кароліни, був випадок, коли Мурат на його очах проявив себе як чоловік:

"У ресторані якісь хлопці дозволили собі відпустити жарт з приводу Кароліни, позагравати з нею, або що... То він одразу кинувся захищати її, практично кинувся у бійку. Тоді я зрозумів, що він може за неї постояти", - додав Ігор.

Спершу сім‘ю Кароліни бентежила і турецька національність Мурата, і його матеріальне становище. Все-таки він був звичайним менеджером у турецькому готелі. Але поступово родичі заспокоїлися.

"По-перше, він їй завжди дуже допомагав. Він вирішує багато питань, пов'язаних з її концертною діяльністю, під час "Євробачення" всі оргпитання взяв на себе. Їй дуже важливо мати за плечима тил", - вважає Ігор.

Подейкують, саме в цьому готелі пройде "турецьке весілля" Лорак
Можливо, тут гулятимуть гості закоханої українсько-турецької пари?

"Рестораном він займається, і завдяки йому справи там йдуть непогано, а це теж вміти треба. А зовсім нещодавно він відкрив своє туристичне агентство. Тож тепер він - повноправний самостійний бізнесмен", - додає брат співачки.

Водночас Андрій на питання, чи не бентежить його те, що турецькі чоловіки славляться своєю полігамією, сказав: "Я поки за Муратом такого не помітив. І взагалі, якщо він вибрав Кароліну, то які гареми, які жінки? Він в Україні і має стежити за своєю поведінкою!"

Також поділився своїми думками про чоловіка Ані Лорак і її близький друг і кум - чоловік Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний. Щодо своїх симпатій, бізнесмен і досі не визначився.

"Коли ми познайомилися з Ані, вона ще була з Юрою (Фальосою), ми з ним і зараз дуже добре дружимо. Юра зіграв якщо не головну, то ключову роль у її житті. І, гадаю, на весіллі має бути головним гостем", - казав напередодні торжества Лорак Нагорний.

"Я застав період, коли Юра опікувався Кароліною не лише як продюсер, але і як люблячий, турботливий чоловік. Допомагав їй по будинку, готував і навіть коли вони розійшлися, однаково приходив до Кароліни, лагодив щось по будинку"

"А от з Муратом, я, якщо чесно, довго не знайомився, навіть намагався уникати зустрічі. Тільки нещодавно почали спілкуватися. Мені часто Кароліна казала, "що Бог один", але я виховувався у християнській сім‘ї... Життя покаже. Але я хочу, щоб Кароліна була щаслива і жила у гармонії з тим, кого обрала", - завершив Нагорний.

А фешенебельний готель, де святкуватимуть турецьку частину весілля Ані Лорак, належить названому батькові Мурата. Тож не перемикайтеся - далі буде...

Фото "Новой", "Сегодня", "Бліка", прес-служби Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів