У Дорожкіної вдома на підлозі - поні, а на стінах бамбук

17 серпня 2009, 13:45

Дизайнер Діана Дорожкіна 80% часу проводить на роботі. Тому не дивно, що й квартира 38-річної бізнесвумен знаходиться неподалік від її офісу.

У Дорожкіної теж є скелети у шафі

"Це мій улюблений дім! Оскільки я в ньому проводжу левину частку свого життя, постаралася зробити його максимально затишним і комфортним. Саме тут можу сидіти до пізньої ночі і вишивати", - розповідає дизайнер про свою однокімнатну "Бліку".

У невеличкій квартирі Дорожкіної немає зайвих речей і помпезних меблів. В апартаментах переважає зелений колір, а меблі і стіни оббиті бамбуком. Так само і телевізор висить на стіні, де розташовані багато гілочок цієї екзотичної рослини.

Як пише газета, на Сході бамбук вважають символом вишуканості, хорошого виховання, довголіття і вічної молодості. Хоча сама Діана запевняє: прикрасила квартиру зеленню лише тому, що вона заспокоює, розслабляє і створює гармонію.


Підлога у вітальні вистелена килимом зі шкур поні. За словами Дорожкіної, вони з дівчатами у салоні самі його плели

Люстри, бра і настінній годинник Діани прикрашені стразами Сваровскі. "Я сама обклеювала їх стразами", - додає Дорожкіна.

А під скляною кришкою бамбукового журнального столика, що коло зеленого м'якого куточка, красиво викладені кольорове скло і стеклярус. Це теж дизайнерський задум Дорожкіної.

Є тут і камін. "Восени і взимку в будинку дуже холодно, без каміну ніяк не обійтися", - додає вона.

Дорожкіна вміє гламурно грітися

Через роботу Дорожкіна, за її зізнанням, і рідних чоловіка Сергія з дочкою Дашею бачить замало.

"Нерідко телефонує чоловік і каже: "Дорожкіна, ти так затримуєшся, що, може, є сенс переночувати у себе?" - посміхаючись, зізнається дизайнерка.

Діана зі своїм чоловіком, бізнесменом Сергієм Кулєбою

"Взагалі, у своєму іншому домі я ще не зробила той ремонт, який хочу. У нас з чоловіком різні смаки на те, якою має бути ідеальна квартира. Чесно скажу, я б із задоволенням викинула з нашої спільної квартири половину того, що там стоїть", - каже Дорожкіна.

12-річна дочка Даша

Також, як розповіла жінка, у її сім‘ї є традиція збиратися разом за красиво накритим столом на великі свята. Та й куховарити Діана любить, зокрема качку з яблуками.

Улюбленець Дорожкіної стаф Брюс

Особливо ж Дорожкіна любить свято Нового року. Разом із чоловіком і дочкою ставлять ялинку і готують одне одному подарунки. Однак торік на улюблене зимове свято Діану жорстко розчарували.

"Коли всі кинулися до ялинки дивитися подарунки, виявилася, що мені ніхто нічого не подарував. Про мене забули!" - бідкається жінка.

Білоруська Діана Дорожкіна у віці 3 років

Відтоді, каже Дорожкіна, вона зрозуміла, що подарунки завжди треба замовляти заздалегідь.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID) та "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів