Ющенко куховарив на всю сім'ю і вигулював дітей в зоопарку

19 серпня 2009, 11:33
Під час відпустки президент Віктор Ющенко куховарив, вирізав по дереву і їздив по зоопарках й печерних містах.

Як пише "Україна молода", свій відпочинок "гарант" вирішив відбути в Україні, на державній дачі в Мухалатці.

Разом із Віктором Андрійовичем до Криму вирушили його дружина Катерина та троє молодших дітей. А на кілька днів пізніше під‘їхала і старша донька президента Віталіна зі своєю малечею.

Ющенко плескався у морі, але довго грітися на сонці терпець не пускав. За інформацією газети, коли випадала вільна хвилина, президент брався за інструменти і починав вирізати з дерева. Ось цьому ремеслу він і присвятив немало часу у відпустці.

- А ви що собі, пане, думаєте, що я тільки на пасіці ого-го?

А вечорами Віктор Андрійович залюбки готував вечерю для всього свого сімейства. У меню від шеф-кухаря Ющенка входили: рибна юшка, козацька та польова каша і овочеве рагу.


Також президентська родина встигла й дещо подивитися у багатому на цікавини Криму.

Так, минулої суботи разом із дітьми Ющенко відвідав ялтинський зоопарк "Казка". Тут президентська сім‘я буває щоразу, коли відпочиває в Криму.

Довелося Ющенку почаклувати і коло "сімейного вогнища" - кухонної плитки

У звіринці, за словами директора "Казки", Віктор Андрійович і Ко гуляли та спілкувалися з тваринами майже півдня. Зокрема, Ющенки побачили нових звірів, яких нещодавно завезли взамін тих, котрих зловмисники потруїли на початку року.

А у понеділок главу держави могли бачити у Бахчисараї. Тут Ющенки провели майже цілий день.

Як розповів газеті директор Бахчисарайського історико-культурного заповідника, президент бував у них не вперше.

Цьогоріч Віктор та Катерина Ющенки з друзями вирішили вдруге відвідати Мангуп-кале - старовинне печерне місто, що було колись столицею княжества Феодоро. Президентському почету провели екскурсію і показали найновіші знахідки, що були зроблені під час цьогорічних розкопок.

А ще об'єктом уваги президентської родини став Зинджерли-медресе - мусульманське духовне училище початку XVI-го сторіччя. Там нещодавно було здійснено масштабну реставрацію силами українських та турецьких вчених.

Також Ющенків зацікавило містечко ремісників, де сучасні умільці намагаються відновити стародавні ремесла. Тут виготовляють і продають ювелірні прикраси, вироби з металу та каменю, розшиті золотом речі.

Так, у містечку майстрів Ющенки проходили близько півтори години та придбали на пам'ять кілька сувенірів.

А нині Віктора Андрійовича чекають на Полтавщині. Туди президент обіцявся, як і щороку, прибути на відкриття традиційного "Сорочинського ярмарку".

Фото прес-служби президента, фото з сайту президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів