Лободу у Будапешті ледь не розтоптали фанати "Prodigy"

26 серпня 2009, 13:36

Завжди закохана Світлана Лобода наче вже й забула про свою нещодавню травму ноги. Співачка знову активно подорожує та потрапляє у екстримальні ситуації. Якщо минулої осені Свєту здуло з батута, то цього літа її ледь не затоптали.

А все починалося досить мирно - під час нещодавньої подорожі до Будапешта на музичний фестиваль "Sziget" Лобода вирішила послухати справжніх музичних майстрів.

Лобода вирвалась до Будапешту

"Вразив виступ гурту "Prodigy. Натовп фанатів бушував і божеволів. Такого божевілля я ще не бачила", - зізналася Лобода.

Зрештою, співачка ледве вийшла живою з натовпу, але була змушена розпрощатися з власними речами.

"Ми з друзями знаходились у самому серці того, що відбувалося і були ледь не розтоптані, загубили і взуття, і сумки", - розповіла Свєта.

Свєта такого божевілля ще не бачила

До речі, прибувши до Будапешта Лобода спочатку оселилася у готелі. Та проживши там дві доби, перебралась до наметового містечка.


Артистка запевняє, що таким чином вона хотіла відчути справжню атмосферу фестивалю.

Свєта: Без намета у Будапешт їхати нема чого

У перервах між виступами зірок на "Sziget", Свєта розмальовувала руку хною й виходила в люди: гуляти містом та практикувати англійську з європейцями.

"Була приємно здивована, коли багато європейців кричали мені навздогін: "Іts Anti-crisis girl from Ukraine!" та люб'язно ставили різні питання, наприклад - як справи у нашій країні у зв'язку з кризою?", - хвалиться співачка.

Розфарбована Свєта і кролики
Лобода каже, що розмалювала руку хною

А наостанок Лобода відвідала місцеві лікувальні термальні джерела. Там вона доліковувала свою ногу, яка ще не так давно була "запакована" у гіпс.

Ну і як же без фото на фоні пам'яток архітектури

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів