Павленко відпочивав у Монако на шикарній яхті

31 серпня 2009, 14:55
Буквально кілька днів виділив цього літа для романтики міністр молоді та спорту Юрій Павленко. Залишивши двох синів в Україні, політик разом з дружиною Юлією відправилися на Лазурне узбережжя Франції.

Однак навіть у Монако подружжю Павленків не вдалось усамітнитись: парочка зустріла давніх друзів. У результаті міністр з дружиною приєдналися до компанії, яка відпочивала на шикарній яхті.

Юрій Павленко з дружиною Юлею хотіли прогулятися вдвох. Але навіть у Монако знайшлися друзі, які їх побачили
Мінстра з коханою запросили на яхту

На палубі вже був накритий стіл: шампанське, фрукти, морепродукти. А у джакузі на яхті можна було в будь-який момент охолонути. Що із задоволенням і робили друзі Юрія Павленка.

Друзі одразу запросили Павленка за стіл

Сам же міністр не квапився знімати одяг, але охоче налягав на шампанське та взагалі поводив себе доволі розкуто, пише Блік.

Міністр молоді та спорту, схоже, полюбляє шампанське

Дружина ж Юрія була більш стриманою. Жінка не знімала сонцезахисні окуляри і лише зрідка посміхалася.


Компанія говорила про щось веселе

На яхті Юрій та Юлія Павленко провели декілька годин. Як стало відомо, білосніжна яхта "Tartaruga" створена для комфортного відпочинку. У 32-метровому "палац на воді" є 4 каюти, бар, столова, джакузі, ліжка королівського розміру та скутер.

Яхта-красуня створена для відпочинку багатіїв

Яхта, назва якої означає підвид великої черепахи, може розвивати швидкість 54 кілометри на годину. Орендувати красуню може будь хто, хто може викласти 60 -70 тисяч євро. Саме стільки коштує стати господарем яхти на тиждень.

Юрій та Юлія Павленки відпочили на яхті з джакузі

За матеріалами "Бліку"

На титулці фото з ord-ua.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів