Тимошенко, Ющенко і Яценюк: усі працюють, а вони саджають

П'ятниця, 18 вересня 2009, 16:43

Як стало відомо цими днями, "працює" не лише вона. Принаймні лопатою. Кандидати в президенти масово схопилися за садове знаряддя і валом повалили озеленювати  Землю.

У вівторок у далекому Ашгабаті президент Віктор Ющенко саджав ялинку. Перед Монументом незалежності Туркменістану український глава держави потеребив у руках золотаву та різьблену лопати.

До слова, одну з них спеціально для високого гостя з України загорнули у зелений оксамит.

 Копав "Ющ"...
 

Вже у четвер нагнала з лопатою президента прем‘єр Юлія Тимошенко. Леді ю у повно мій екіпіровці, на височезних підборах, садила кущ горобини на території Радомишлянського лісгоспу.

Як пише "Українська правда", Тимошенко підвели до приготовленої ями та саджанця. Стоячи на підборах, вона в три совка закидала корінь рослини землею.

 Дайте жінці лопату!
 

І того ж таки дня потримався за славнозвісну лопату екс-спікер Арсеній Яценюк. Цього дня "Сєня" заїхав у Лаврівський Святоонуфріївський монастир на Львівщині.

Монастирю що його відвідав Арсеній Петрович, за легендою вже понад 800 років. Спершу Яценюк зайшов на богослужіння, а тоді пішов садити на території монастиря два дуби.

Дуб made by Яценюк
 

Одним словом, у країні дурдом, а вони саджають.

Фото ТаблоID, прес-служби президента та прес-служби Яценюка


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів