Тіна Кароль стала брюнеткою заради іншої жінки

Четвер, 24 вересня 2009, 16:12

Співачка Тіна Кароль змінила колір волосся, брів і стиль. На таке артистка пішла заради іншої жінки.

Кароль взяла участь у фотопроекті Катерини Рождєствєнської "Приватна колекція". Запросила співачку сама фотохудожник, вона ж обирала й картину під Тіну.

В результаті, Кароль знялася в образі героїні картини російського художника Аполлона Мокрицького "Портрет дружини" 1853-го року.

Це картина, якою мала стати Кароль 

На зйомках Тіна провела понад 3 години, а от знімалася всього лише 5 хвилин. Насправді, практично весь час було вбито на накладання гриму.

Адже Рождєствєнська поставила завдання: змінити співачку до повної подібності з картиною.

"Для мене це було приємним експериментом, спробувати себе у настільки незвичайній зйомці було дуже заманливо. Я вперше знімалася, так би мовити, у чужому образі - по суті це якась гра, фототеатр", - прокоментувала свою участь у проекті Кароль.

 Тінка-картинка

Водночас Тіна віддала належне роботі гримерів та таланту самої Рождєствєнської. Остання також у боржниках не лишилася й розсипалася у компліментах співачці. Мовляв, у Тіни просто таки акторський дар:

"...У кадрі вона не була Тіною Кароль, вона була "живою" картиною, цілком перевтіливши і відобразивши весь настрій і палітру роботи Мокрицького".

 Заради мистецтва Кароль довелося "постаршати" й "перефарбуватись"

До слова, крім "Приватної колекції", Тіна знялася також у фотопроекті "Асоціації". Правда, вже у своєму звичному образі.

Фото надано прес-службою Тіни Кароль


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів