Наталя Королевська пересіла на "пікап"

28 вересня 2009, 13:34

Чи то з огляду на бажання підтримати українське, чи то далася взнаки та сама криза - але останнім часом серед політиків стало модним пересідати зі своїх крутих іномарок на "транспорт" вітчизняного виробництва.

Яценюк вже виїздив в поле на комбайні, Тігіпко зустрічав день Танкіста на "звичайному" танку, а от Королевська до Дня машинобудівника вирішила проїхатися у... "пікапі". І, схоже, їй сподобалося.

На завод корпорації "Богдан" голова комітету промполітики Наталія Королевська прибула з робочим візитом, а заразом - щоби привітати колектив з Днем машинобудівника.


Правда, спершу пані Наталя оглянула приміщення заводу та вручила привітальні грамоти. А вже тоді Королевська зіскочила з червоної доріжки і подалася прямісінько до щойно презентованого "пікапу".

Відкривши дверцята, парламентарка швиденько вмостилася на місце для пасажира. Мовляв, хочу сама випробувати досягнення вітчизняного автопрому. Знаючи напрочуд наполегливий характер депутатки, бажаючих заперечити не знайшлося.

Натомість вдовольнити її бажання визвався сам хазяїн заводу - Олег Свинарчук. Він перейшов на місце водія і запропонував проїхатися територією. Королевська ніби все життя тільки про це й мріяла, з радісною усмішкою погодилася.

Робочі спостерігали за цією картиною з цікавістю. Але депутатка гідно витримала тест-драйв.

Вийшовши з фургончика, Королевська навіть зауважила, що цей вид транспорту доволі зручний і стане в пригоді нашому малому бізнесу.

Фото надані прес-службою Королевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів