Галліну затримали на польській митниці

8 жовтня 2009, 16:37
Співачка Галліна опинилася в центрі неприємної ситуації на польській митниці.

Незважаючи на кризу, екс-дружина регіонал Василя Горбаля відновлення співочої кар‘єри почала активно. Галя взяла та й записала одразу три відеокліпи. Один х них знімали у Києві, а от два інших, як писав ТаблоID, - за кордоном.

Зокрема, одне з відео знімали на Мальті. І все пройшло, як належить, навіть погода не підвела. От тільки при поверненні додому в аеропорті польського міста Катовіце стався неприємний інцидент.

Коли знімальна група Галліни з семи осіб прямувала в Україну, їх затримали на кордоні. Як з‘ясувалося, митників зацікавила ручна поклажа українців, у якій перевозилися дорога техніка, костюми й особисті речі.

На контролі місцеві митники вивернули весь вміст сумок. Вительбушили навіть біжутерію для балету та косметику стиліста-візажиста Анжели Посохової. Не допомогло групі навіть офіційне запрошення на зйомку.


Та найпроблемнішою стала відеокамера у понад $40 000. Митники заявили, що її необхідно здати у багаж. При цьому жодні пояснення що, мовляв, річ дорога і дуже ламка їх не переконали.

Тож з апаратурою Галліну і Ко на борт літака пускати навідріз відмовилися. Через ці пертурбації виліт на Київ навіть трохи затримався.

Врешті співачка вирішила змахлювати. Галліна пішла на обман і заявила, що всі вони - група телевізійників, що їздили на зйомки документального фільму. Причому, як наголосила артистка, фільм знімали про відносини між дружніми народами Польщі й України.

Окрім того, виручив українців один спритний пасажир літака. Один люб‘язний поляк запропонував роздати речі Галліни і Ко людям, у яких на руках не було сумок.

Лише коли Галю та її знімальну групу таки пустили на борт авіалайнер, Горбаль полегшено зітхнула. А прилетівши у Київ співачка сказала, що навряд чи ще раз скористається послугами авіакомпанії, з якою летіла її група.

"У той день у нас закінчувалася робоча віза, тому якби все не розв'язалося благополучно, то можна лише здогадуватися на яку суму була виставлена неустойка за оренду камери та іншого устаткування, плюс проблеми з шенгенськими візами на майбутнє через порушення режиму і депортації", - додала наостанок обурена співачка.

За матеріалами прес-служби "D.K.&MOON"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів