Власовій зробили операцію і провели курс хіміотерапії

9 жовтня 2009, 11:35
Страшні підозри стосовно співачки Євгенії Власової підтвердилися. Як з‘ясувалося, артистка справді пройшла курс хіміотерапії.

Коли днями Євгенія нарешті зняла шапочку, в якій ходить останнім часом, всі побачили на її голові кострубату стрижку.

"Бачете мою зачіску? Адже мені подобається довге волосся, тому я не можу заперечувати, що у мене не було хвороби. Була операція, після якої довелося проходити хіміотерапію", - зізналася вона газеті "Жизнь как она есть".

Ліворуч на фото - так виглядає Власова тепер

Нагадаємо, останні кілька місяців про Власову мало що було чути. Лишень всередині вересня з‘явилися чутки, що Женя перенесла важку хворобу.

Циркуляцію пліток посилив зовнішній вигляд співачки. Де б не з‘являлася цієї осені Власова, вона всюди була у головному уборі.


Тепер Женя розповіла про свою проблему.

"Лягала в лікарню з одним, а прокинулася і мені сказали: "Женю, а тобі насправді потрібна хіміотерапія", - згадує артистка і коментарях "Сегодня".

"Ніхто, крім близьких, не був у курсі. Пізніше дізналися про мою ситуацію Таня Недєльска та Ірина Білик, і вирішили зібрати для мене гроші на лікування", - розповідає Власова.

Щоправда, за словами співачки, зараз вона почувається вже краще і справи пішли на лад.

"Ще пару місяців тому мені було важко співати, але зараз я входжу в ритм, вже було сім концертів", - хвастається артистка успіхами.

Окрім того, як відомою, артистка стартувала у проекті "Народна зірка" в дуеті з незрячою дівчинкою з Євпаторії Зерою.

Фото "Сегодня", "Бліка" та "VIVA! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів